Стала відома доля Шполянського заводу запасних частин

Стала відома доля Шполянського заводу запасних частинСтало відомо, що зараз відбувається із Заводом запасних частин, розташованим у Шполі. Як повідомляється в інтернет-порталі Cazeta.ua, це підприємство в 2014 році, після трагедії із Малазійським боїнгом, продовжувало займатися виготовленням та подальшою транспортировкою запасних частин для самохідної установки “Бук” до ворожої країни-агресора Російської Федерації.

Як розповів Сергій Коваль, активіст, коли стався цей скандал в 2014 році, підприємство забрали у його власника – компанії із Росії “Метровагонмаш”, та Фонд держмайна став шукати йому нового власника. Зараз з’явилася дуже цікава информація стосовно цього заводу, що його було продано майже за 7 мільйонів гривень. Адже це зовсім незначна сума для заводу, який займає площу 12 га.

13 вересня активістам стало відомо, що на заводі вирізають котельню, та відправляють її на металобрухт. Небайдужі чоловіки заблокували виїзд із Шполянського заводу запчастин. Дуже скоро там дійсно з’явилась вантажна машина, яка вивозила “продукцію заводу”. В документах було зазначено, що вивозиться 8 тонн металевих виробів. Насправді виявилося, що нові власники стали вирізати котельню заводу.

Активісти викликали поліцію на місце злочину. Відтепер цією справою займаються правоохоронці, але активісти попереджають, що вони слідкують за подіями на заводі.