У Шполі урочисто відзначили День Перемоги

У Шполі урочисто відзначили День ПеремогиДев’ятого травня разом з Україною відзначає 73 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Шполянська територіальна громада. Урочистості, пов’язані з цим великим днем, проходили у місті Шпола та у селах Кримки і Скотареве.
Як відомо, на долю українців випало чимало випробувань, але народ зміг вистояти. А зараз кожен з нас усвідомлює, що наша країна є великою державою, незалежність якої здобута ціною пролитої крові патріотів на війні з нацистськими загарбниками.
Шполяни зібралися у парку Слави на мітингу, аби привітати та вклонитися перед подвигом ветеранів, згадати подумки про українських бійців, партизанів, які загинули, боронячи рідну землю.
До того ж, сьогодні як ніколи, ми усвідомлюємо, наскільки важливі ті події, які відбуваються зараз на Сході держави, коли воїни України боронять Вітчизну від агресії РФ.
Шполяни поклали квіти до Обеліску Слави, до пам’ятника Невідомому солдату. Прозвучали фронтові пісні, які виконували хори ветеранів війни та праці.
З Днем Перемоги привітали містян голова Шполянської міськради – Сергій Кравченко, голова Шполянської районної ради – Олександр Кузуб, військовий комісар Шполянського військового комісаріату – Євген Маловічко, перший заступник голови Шполянської РДА – Юрій Козоріз.