Черкащина: мешканець Шполи просить забезпечити місто якісним інтернетом

1Мешканець Шполи Олександр Олексеенко звернувся до керівництва Укртелекому з проханням забезпечити його рідне місто якісним інтернетом. Про це повідомляє кореспондент Інтернет газети «Шпола онлайн».

«Чекаємо від вищого керівництва Укртелекому конкретних кроків для забезпечення інтернетом користувачів у Шполі та Шполянському районі.

Шпола є географічним центром України, а інтернет – зв»язок тут практично не існує. Той що існує є примітивним. За його допомогою можливо лише відкривати окремі сторінки зі світлинами. Користуватись скапом, переглядати відео у мережі ютюб зовсім неможливо», – йдеться у зверненні Олександра Олексеенка до Голови Правління ПАТ «Укртелеком» Олександра Баринова.

16 коментарів до “Черкащина: мешканець Шполи просить забезпечити місто якісним інтернетом

 • 10.02.2016 о 13:09
  Permalink

  Доброго дня! Як Ви можете знати про роботу інтернету, коли Ви взагалі проживаєте в с. Лебедин і навіть не маєте стаціонарного телефону, та не зверталися до компанії “Укртелеком” для підключення ІНТЕРНЕТУ??? Можливо перш слід написати заяву та провести телефон та інтернет??? І будь-ласка не влаштовуйте ЦИРК!!!

 • 01.03.2016 о 09:40
  Permalink

  Шановний Олександр Олексеенко ви в край не праві! На даний час Укртелеком надає досить якісний INTERNET!!! Той же Youtube.com працює в 1080 p стабільно! Але все ж велика проблема Укртелекому в тому що вони працюють по дуже застарілим технологіям які залежать від різних факторів: від відстані до АТС і закінчуючи типом дроту! Якщо хочете якісний інтернет слід звернути увагу на провайдера McLaut ISP! Провайдер приватний! Почав працює з 2001 року в місті Черкаси! Мережа провайдера досить швидко розширяється і присутня в таких містах як: м. Черкаси, м. Ватутіно, м. Звенігородка, м. Золотоноша, м. Канев, м. Сміла, с. Хутори , м. Переяслав-Хмельницкий. В цьому році провайдер також обіцяв підключити і наше місто! Плюсів у даного провайдера дуже багато: інтернет 100 мбіт/с за 66грн на місяць, безкоштовне IPTV з приблизно 70 каналами телебачення, мережевих ресурсів які доступні без використання мережі INTERNET та багато чого іншого!

 • 15.03.2016 о 11:42
  Permalink

  В Шполі і правда інтернет фігня. Приїхали хлопці с Укртелекома, сказали, що лінії старі, тому немає смисла проводить, тому що все одно скорості не буде(( А Інтертелеком, вообще …. Гроші деруть, а скорості немає нормальної. Підтримую людину на відео… Зробіть щось.

 • 30.04.2016 о 14:32
  Permalink

  написав заяву десять років тому… кабелю не було і не буде. зате реклама по телевізору є.
  витрачати гроші на рекламу вони можуть, а на кабель – ні.
  як вони рекламою хочуть отримати нових абонентів? де вони візьмуть нових абонентів, якщо кабель провести не бажають?

 • 06.05.2016 о 12:24
  Permalink

  Людина на відео скаржится на поганий інтернет, я як фахівець тільки з першого погляду на монітор дивака можу сказати що навідь при вхідних 100 метрах він в нього не працюватим. Бо починаючи з неактивованого віновса і кончаючи кучею різного тріпера тіпа клінерів яндексів та іншиш какашок якіх в пана рябить на компютері дивно взагалі що він запускаєтсья, ПОРАДА Замість того щоб гнати на провайдера Звернітся до IT фахівця ЩОБ ДОВІВ ДО ЛАДУ ВАШ МЕТАЛОЛОМ і ви побачите настільки у вас запрацює краще інтернет.