У Шполі сумують: велика втрата

В ніч з 21 на 22 липня 2015 року помер міський голова Шполи Заскалета Віктор Михайлович. Причина смерті, – обірвався тромб. Кореспондент «Шпола онлайн» повідомив, що співчуття рідним та близьким пана Заскалети висловили у Шполянській райдержадміністрації.

«Непоправне горе прийшло у родину кваліфікованого, толерантного, доброзичливого, чесного та чуйного керівника. Не здійснено безліч задумів і починань людини, яка переймалась проблемами та негараздами мешканців рідного міста.

Шполянська районна державна адміністрація висловлює співчуття дружині, синові та всім рідним, близьким, друзям померлого. Ми глибоко поважали Віктора Михайловича, тому гірко розділяємо біль втрати з усіма, хто знав цю прекрасну людину», – інформує інтернет сайт райдержадміністрації.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

2 коментарі до У Шполі сумують: велика втрата

  1. Коваль коментує:

    Ми сумуємо разом!Нас покинула прекрасна людина,господарник,сім”янин!!На які б посаді не працював Віктор Михайлович,він вложував повністю всі сили і себе в працю!Працю на Україну,на свою рідну Шполянщину!!Висловлюю співчутя рідним і близьким Віктора Михайловича………Не можу повірити,що його більше не має з нами….Світла Вам пам”ять ………..

  2. Дмитро коментує:

    Відійшов у вічність істинний, чесний чоловік і товариш та пам”ять збереже його у наших серцях! Висловлюю співчуття усій родині. Вічна пам”ять і хай земля буде пухом Віктору Михайловичу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *