День Скорботи у Шполі: вшанували і загиблих на сході України

Сьогодні, 22 червня, у  парку Слави районного центру біля пам’ятника загиблим під час Другої світової війни відбулося покладання вінків та квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, на якому виступили голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко, міський голова Віктор Заскалета, голова районної ради ветеранів війни і праці Володимр Пустовіт.

Звертаючись до присутніх, Володимир Потапенко зазначив, що ми безмежно вдячні захисникам нашої рідної землі за подвиг і мужність, які вони проявляли на полі бою і виборювали для нас право жити у мирний час. Нинішнє покоління українців гідне тих подвигів, сьогодні наші вояки ціною власного життя захищають на Сході України мир і спокій нашої батьківщини.

Пам’ять загиблих у війні минулого та у боях нині було вшановано присутніми хвилиною мовчання.

http://shpola.gov.ua

1 коментар до “День Скорботи у Шполі: вшанували і загиблих на сході України

 • 23.06.2015 о 08:26
  Permalink

  Гарний коментар до подібного святкування московитів.
  =======
  Kostyantyn Kholodov
  22.06. (не важливо якого року). Московська патріархія поздоровляє свою паству з Днем початку війни (нове рускоправославне свято).
  Дарма, що у перші дні війни було близько мільйону полонених і стільки ж загиблих.

  Не важливо, що початок цієі війни готував не Гітлер, а Сталін, через що виснажив свою краіну до нитки.

  Безглудо думати, що у цей день нацистські люфтваффе нанесли один з найпотужніших бомбових ударів за всю історію воєн, – і він припав на Украіну. Все абсолютно не важливо! Війна – нова святиня.

  Початок тієі війни – це причина сьогоднішньоі гордості за перемогу. За ту перемогу, на якій зірве дах укількох люмпенізованоих поколінь виродків. Річ цілком логічна: не було б початку віни – не було б Перемоги і великоі слави. А звідси випливає наступне – порожня година, нічим пишатись. Навіть, якщо б Гітлер і не збирався воювати проти СССР, то треба було б зробити так, щоб він почав це. Що, власне, і було зроблено.

  Тому мені тут все зрозуміло: 25 мільйонів загиблих громадян СССР – це привід для радості московськоі патріархіі. А чим ще здивувати людей, якщо не новою релігією: православним Нью-Ейдж, де Христос є тільки таким собі тлом Великого Сталіна і десятка командармів.

  Шановна московська патріархія (і УПЦ МП теж)! Вітаю вас з великою датою початку війни. Зичу вам всього різнобарв’я військових операцій. Щоб кожен снаряд, що упав вам на подвір’я, нагадував вам про велику перемогу славетних предків. А кожна фронтова окопна воша кусала вас з милосердям та благістю. Це ж так класно і романтично…

  Ви навіть не помітили як перетворились на чудовиськ…