Черкащина: силовиків Шполи звинувачують у бездіяльності

До Шполянської районної організації ПП «УДАР» В. Кличка надійшли неодноразові звернення від громадян м. Шпола та Шполянського району про надання допомоги у вирішенні питання щодо припинення незаконної діяльності пункту прийому брухту чорного та кольорових металів за адресою м. Шпола вул. Леніна, 129, на території вагового майданчика, що на правах приватної власності належить гр. Химичу Ігорю, жителю м. Черкаси, який там же зареєстрований як приватний підприємець.

Так, за вказаною адресою проводиться прийом металобрухту без відповідних ліцензій та передбачених чинним законодавством дозволів. Прийом проводиться за готівку особами, які не зареєстровані як найняті працівники. Як пояснив сам пан Химич, до цього має відношення черкаська фірма «Щит» та деякі теперішні та колишні високопоставлені працівники прокуратури області. Керівництво організації направило офіційні повідомлення про вчинення даного правопорушення в органи державної влади, які, як нам стало відомо, перенаправили їх до правоохоронних органів. На даний час ніяких дій щодо перевірки незаконного майданчика силовики не здійснили, але дуже пильно почали перевіряти пункти прийомки металобрухту, які мають ліцензії. Виникає питання, а чи мають бажання шполянські правоохоронці прикривати незаконну діяльність деяких осіб?

Чи, можливо, вони там мають свій інтерес? Не хочеться припускати навіть думки про те, що їм вище керівництво могло надати вказівки обходити незаконний пункт прийомки металобрухту десятою дорогою! Мабуть, люстрація до Черкаської області ще не дійшла.

Голова Шполянської районної організації ПП „УДАР В.Кличка Юрій Плосконос

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

16 коментарів до Черкащина: силовиків Шполи звинувачують у бездіяльності

 1. drakosha коментує:

  А пам’ятаєте як міліція охороняли місцеве “казіно” з гральними автоматами, просили бандитів з активістами розібратись. А то активісти мішали гребти капусту за казіно. Що змінилось ???

 2. Сергій коментує:

  Юра, де ти скільки слів знайшов щоб состряпать слюньтявку…

 3. osa коментує:

  Шановні!Адже можна звернутися на “Люстратор”, передачу “Гроші”,Інтер та ін.Аби тільки було бажання навести порядок ,а не обсмоктувати новини.

 4. Пендель коментує:

  Юрасю, ти такого люстратора з себе показав, та що ти тут гониш лошара! Твойому корешу Владіку перекривають кисень, то ви переписку організували? Хто вам сказав, що хоч одне речення розумне у ваших цих каракулях? Сидіть отам у своїх адмінітраціях і робіть і далі умний вид, не смішіть своєю боротьбою з злочинцями разом з вашим паханом Павловим.

 5. Навіщо поливаешь канкурентів брудом пан Юрій Плосконос? Погано знаешься на законах України.

 6. Судья коментує:

  юра, а от куда ты знаешь , что приёмка незаконна? ты, что проверял у них документы?

 7. Александр Олегович коментує:

  Вот какое странное совпадение. За углом есть еще один приемный пункт в которой принимает металл человек с такой же фамилией как и автор статьи, к чему бы это.

 8. Миша коментує:

  Юра Плосконос ты херов люстратор, пролюстрируй лучше своего родича Влада Плосконоса. Как он работая начальником налоговой милиции при з.п. 2000 грн. купил себе Таурег стоимостью 30000$????? Если у него налоговая декларация в которой он указал доход в 30000$????

 9. федя коментує:

  шо ти пишеш дибіл. кого треба провірять то це плосконос м г, за скупку крадяного ,надійний прийомщик не здасть

 10. федя коментує:

  дракоша а ти шо в долі ?шо пириживаеш за плосконоса м г, ти думаеш шо всі дураки і не бачуть з відки вітер дує чого раптом тебе стали хвилювать ліцензії металістів , піди ще до бабів які насіня продають провірь документи

 11. Степан коментує:

  Юра Плосконос видатний Шполянський під@рок невже партія Удар не змогла знайти собі кращого представника…

 12. vadim коментує:

  Ха-Ха_ха . А де Комарик, Чучмаячка? І Остальні, типу Пирисяжний І інші ? Сніг випав , а дальші… НЕ паодобство – їх не спиали.. Ще є Сторчачка- а це що за абрикозавдра? А врал-сніг випав…

 13. Соломія коментує:

  Пане Юрію, а от я володію інформацією, що як раз у вас є безпосередній інтерес до одного з пунктів приймання металобрухту , напевно конкуренція вам дуже заважає. А також,про вас відомі і інші, не дуже хороші справи і мене дивує коли така людина як ви, жаліється на правоохоронні органи.

 14. camels коментує:

  Я конечно, прошу прощения, но это всё не подходит. Есть другие варианты?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *