Черкащина: у Шполі зустрічали героїв, які воювали на сході України

Шполяни зустрічали своїх земляків – учасників антитерористичної операції, які повернулися з зони боїв, у зв’язку з демобілізацією. Серед воїнів, що повернулися зі сходу був і головний спеціаліст – юрисконсульт управління Пенсійного фонду в Шполянському районі Олександр Міцкевич.

Рівно рік тому Олександр був призваний захищати країну, і сьогодні повернувся до рідної домівки. Тож, весь колектив пенсійників вийшов на площу Героїв Майдану щоб зустріти воїнів.

Шполяни вітали земляків із поверненням на рідну землю та подякували бійцям за їх мужність. «Ви не дуже насідайте, а то я весь вже в помаді…Трошки відійду і до Вас зайду обов’язково,- каже колегам по роботі Сашко.- Хоч я й демобілізований, але найближчим часом, мабуть, знову підпишу контракт. Треба Державу захищати».

Голова райдержадміністрації Володимир Потапенко та міський голова Віктор Заскалета подякували воїнам за службу, вручили грамоти та подарунки. Батько Олександра – Сергій МІіцкевич, як голова районної спілки воїнів афганців, привітав хлопців з поверненням, запропонував зробити підписи на прапорі України та передати державний символ в місцевий музей.

Прес-служба управління Пенсійного фонду в Шполянському районі

16 коментарів до “Черкащина: у Шполі зустрічали героїв, які воювали на сході України

 • 20.03.2015 о 01:13
  Permalink

  Зустрічали одні бюджетники, бо громаду Шполи влада забула запросить. Хлопці ВСІ молодці, а не один тільки Міцкевич, чи пенсійний просто остальних не знає прізвищ.

 • 22.03.2015 о 15:07
  Permalink

  Герої! Слава героям! а де ж коваль серед них? він же теж відвоював уже. кілька тижнів у тилу, а піару? і в газетах і в інтернеті в черкаси постійно їздить і бє себе в груди шо він герой і шо йому досить воювати бо треба порядок наводить тут. бо нашому району без нього капець

  • 23.03.2015 о 09:33
   Permalink

   То наведи порядок – чого ж його нема досі, сепаратисти при владі у Шполі? Однакові ви всі патріоти – нічого не робите.

  • 06.04.2015 о 12:10
   Permalink

   Ти диванне створіння,я воював більше 2 х місяців!Був у Дебальцево,Вуглегірську,Чорнухіно,Майорськ,Логвіново…..!Візьми дурню карту,і подивись ,якмй це тил??!А ти де воювало?Сидиш і паскудиш людей!Ти просто сепаратист,і сцикун,який сховався під ніком!!

   • 07.04.2015 о 09:36
    Permalink

    був проездом. тому не тринди ти бо стояв ти під артемовском а це був тоді тил. пацани які в отличие від тебе постоянно були в дебальцево чи чорнухіно не кричать проце а мовчки вернілись опять туди. ти ж побув два місяці пострибав у камери в чистом одяжде гарно вибритий. а Олега показували грязного і замученого. чому ти не вернувся на фронт? для піару хватить? ти сам називав простих і бідних людей скотиною. такшо ти готовий нардеп. одна ошибка-ти необразований хочеш влади то навчись писать без ошибок. перестань продавать водку зпод прилавка

   • 07.04.2015 о 14:05
    Permalink

    скільки ти воював? якого числа прибув в Артемовск? ти їхав туди тою колоною шо попала в аварію це було 5 січня. а коли ти вернувся? вже в 20тих числах лютого ти був у Шполі. які два місяці? брехло! хто бреше в дрібницях, той бреше у всьому. це про тебе, наш несостоявшийся нардеп

   • 07.04.2015 о 14:09
    Permalink

    за місяць побував у пяти городах. тільки те і робив шо стрибав у камери з словами снімай мене. ти за той місяць хоть бігать навчився, не то шо стрілять. хоч би похудав чи шо. так нє, тебе єдинственного там гарно кормили

    • 08.04.2015 о 08:53
     Permalink

     Кормили нас нормально!Не плакали,що не має чого їсти!!А диваннапатріотка дивись не захлинись,своєю слиною!!

     • 08.04.2015 о 21:34
      Permalink

      серед нас двох є баба і це ти! я мужик і воюю вже почти год, але не піарюсь як ти! скільки ти пробув в АТО? будеш і дальше брехать шо два місяці провів на передовій? хватить піару! чи в тебе вже в руках свідоцтво учасника бойових? хтось год воює і мовчки скромно себе веде. а ти? не дай бог таку гниду як ти та до влади пустить, брехло!!!

 • 29.03.2015 о 12:17
  Permalink

  Коваль на відміну від більшості у владі щира людина, буває всяке, але він щиро намагається помогти своїм побратима на війні.

  Коли люди з Товмача до сусіднього села їдуть він зупиниться і допоможе довести, що про багатьох не скажеш, які проїдуть і добре, що не задавлять.

  А те що він невчений не робить його поганим.

 • 06.04.2015 о 12:14
  Permalink

  Ти диванне чучало,про мене тут не йшлось,для чого ти мене згадуєш??Пиши відкрито,я хочу подивитись,тобі в очі,а не гавкать як собака із за тину!!

 • 14.04.2015 о 09:53
  Permalink

  Диваннепатріот,якраз ти сцикун!Напиши відкрито.від свого імені,а не ти сховався,як собачка,і гавкаєш на людей!!