Черкащина: у Шполі відбувається грабіж серед білого дня

Шполянська міська рада на чолі з мером «прошляпили» комунальне майно міста. Черкаські бізнесмени викупили за смішну ціну 24 тис. грн.. майновий комплекс колишнього комунального підприємства ВУЖКГ.

До майнового комплексу входить: 1. Майстерні, загальною площею 1076,3 кв.м; 2. Контори, загальною площею 245,9 кв.м; 3. Складу ГСМ, загальною площею 14,0 кв.м; 4. Прибудови; 5. Вбиральні; 6. Огорожі; 7. Автотранспорту в кількості 6 одиниць; 8. Офісна техніка, устаткування.

На сьогодні міська рада планує за людські гроші 400 тис.грн. викупити майно назад. Що це є? Афера, корупція, чи «вдалий збіг обставин». Хто відповість за грабіж серед білого дня з кишені кожного шполянина?

16 коментарів до “Черкащина: у Шполі відбувається грабіж серед білого дня

 • 03.03.2015 о 21:21
  Permalink

  Потрібно розібратись яким чином це трапилось, винних притягти до відповідальності. Шполянська міська рада очолюється мером як і будь-яка інша міська рада. Тому не варто акцентувати на цьому увагу, як і не варто навішувати передчасно ярлики “винних” на кого-небудь. Вибори потрібно вигравати чесно і не вдаватись до обливання брудом. І скажіть, що цей сайт неупереджено ставиться до міської влади???

 • 04.03.2015 о 00:12
  Permalink

  Депутати шполянської міської ради – бізнесмени і підприємці, це власники магазинів, барів, аптек, і так далі, одним словом ГНИДИ, які дбають про свої статки. Всі вони дуже розумні -для себе. Якщо хтось і хоче заробить так це саме вони, їхні родичі викупили вже частину того всього, а тепер у ніх викуплять за наші гроші в кілька раз дорожче. Ось так і багатіють. Є конкретна людина яка стоїть за цею “сделкою” і це не мер міста. Так ось потрібно на площу зігнати депутатів, а також і депутатів райради, і тих в кого рило в пушку, адміністрацію, та інших керівників щоб вони на свої очі побачили як розстрілюють гнид що жирують за рахунок людей. Це буде їм всім наука на майбутнє.

 • 04.03.2015 о 06:21
  Permalink

  Питання перше з яких причин , і хто є ініціатором куплі продажі даного об”єкту ?
  Питання друге – хто здійснював (підписував)куплю продажу, і на основі яких документів ? Питання третє – як без даного об”єкту може функціонувати інфраструктура міста ? Можливо даний об”єкт був заставою банку по балансовій залишковій вартості, і був проданий на аукціоні за безцінь, а тепер його потрібно повернути, тому без нього ніяк ?

 • 04.03.2015 о 14:05
  Permalink

  А де ж була Народна Рада? Піарилась? А-яяй? Але Ліля їх гарно взула під час зустрічі із бійцями АТО. Ох і посадила в калюжу цих лохмандєїв. Вони тоді були схожі на проституток дешевих.

 • 04.03.2015 о 20:45
  Permalink

  На щастя арбітражного керуючого після електронних торгів він не поставив свій підпис, тому розстріл його на площі для прикладу іншим (пока) відміняїться.

 • 05.03.2015 о 00:17
  Permalink

  Ти Гнида-Сег-Гей- депутат до чого тут Ліля та Народна рада? Дивись дурню в документи, коли це все почалось то тоді ще і Народної ради не було, і Заскалета мером не був, ти просто ТЕЛЕПЕНЬ такий і більшість депутатів міської та районної ради. Це не ради а закриті БІЗНЕС-КЛУБИ це те місце “розводять” і грабують депутати своїх виборців. Гниди!!!