Освітяни Шполянського району так і не отримали аванс: грошей немає

Освітяни Шполянського району (Черкащина) так і не отримали аванс. Про це вони поскаржились у розмові з кореспондентом «Шпола онлайн».

Раніше аванс сплачували 15 числа кожного місяця.

«Наші родини після свят залишені без грошей. Це обурює, а чиновники знов обіцяють. Сьогодні нам знов пообіцяли, що аванс виплатять разом із зарплатою наприкінці січня, або на початку лютого», – кажуть освітяни.

13 коментарів до “Освітяни Шполянського району так і не отримали аванс: грошей немає

 • 21.01.2015 о 23:12
  Permalink

  Так хай з іншими учителями поділяться ті учителя що дома надають уроки і мають за кілька годин 200- 280 гривнів в день. В Черкасах ціни дешевше, а знання надають кращі. Чи може вони сплачують податки з цих уроків? На жаль зараз всім не легко.

   • 23.01.2015 о 08:54
    Permalink

    Та да, а то й не правда? Вони не діляться своїми знаннями, а продають їх. А це повинні робити на уроках а не в позаурочний час (за гроші та ще й без сплати будь-яких відрахувань за отримані кошти). І не потрібно тут розповідати про святість вчителів. Не буду казати, що всі одинакові, але їх переважна більшість. Пожаліємо їх за їх зарплати, репетиторство і ідпустки по 2 місяці. В кого ще є такі привілеї.

  • 23.01.2015 о 14:14
   Permalink

   Статистику наведи хто і коли надавав вдома уроки…..і напиши які податки повинні сплачувать вчителі, які надають приватні уроки….тебе б в радники призидента….

   • 25.01.2015 о 10:53
    Permalink

    А ти що з крсмосу прилетів? Чи не знаєш хто займається “репетиторством”? А податки повинні сплачуватися від всілякої роботи? А не сплачує бо ця робота неофіційна “на дому”. Чи щось не так?

 • 22.01.2015 о 00:57
  Permalink

  А де вони візбмуться ? Вся економіка району стоїть. Влада в районі відсутня ! Алкаші у руля району і освіти допродують район і освіту. Збільшуються достатки міліонерів. Ніщають не тільки освітяни а й всі інші бюджетники та жителі району, збільшується безробіття, активується криміналетет, під прикриттям горе майданівців та військових.Зато Скорики, Павлово, Гребінюченки, Пустовіти, справно отримують надбавки за інтенсивнісь в роботі! А деж наша народна рада, створена для контролю влади ? Чекають змін, щоб крикунів запросили до владних кабінетів ?
  Співаємо Гімн, та безпотреби кричимо Слава Україні бо так модно !

 • 22.01.2015 о 23:30
  Permalink

  Зовсім нікому не завидно. Якщо ми ідемо в Європу то там всі платять податки, і якщо Ви отримуїте прибуток то також повинні платить. Якщо Ваш сусід-німець побачить що хтось сторонній Вам допомагає по господарству то зразу приїде відповідна служба, провірить і Вас, і того хто допомагає. Штраф і не малий. Можна ще попросить у директора школи, хай дасть своїм вчителям з тих грошей що дають на золоті медалі, а ЗНО набирають 160-150 балів. Рембо завтра сесія районної ради, встань і скажи все що думаїш, можливо тебе хтось і підтримає, якщо не підтримають то можливо за твою хоробрість хтось почне поважати, найдеш однодумців і покажиш КЛАС. Бажаю всім успіхів.

 • 26.01.2015 о 10:09
  Permalink

  Мартуся жопу рве за мамочку. Шановна, знання потрібно на уроках давать дітям, а не дома за гроші.

 • 27.01.2015 о 01:15
  Permalink

  Шановні , зарплату платять за те що Ви хотя би ходите до школи, а знання половина вчителів надають вдома за гроші, з 27.12 по 12.01 де Ви були дома? То за що Вам платить? Якщо я держслужбовець надам комусь платну послугу то це корупція, а чим Ви шановні кращі. Надаєте послуги платіть податки. Халяви НЕМА. А відпустка яка у Вас більша як у генерала, і оздоровчі. А в багатьох цього нема, так чим Ви кращі за інших? Можу повести в Топильно показати в скільки встає одна вчителька, коли вона вже в 6.15ранку молоковозу здає молоко з двох корів, потім готує сніданок на дві сім’ї, а потім іде до школи, і все людину влаштовує, і чоловіка любить, і дітей своїх, і тих що сидять за партою. Беріть приклад.