Черкащина: у Шполянському районі орудують шахраї

Нещодавно до управління Пенсійного фонду в Шполянському районі звернулася жителька міста Шполи Курінна Віра Никифорівна 1937 року народження. Пенсіонерка розповіла, що нещодавно до неї завітала молода жінка та представилася працівником соціальної служби. Вона розповіла бабусі, що начебто з наступного місяця дітям війни пенсія збільшиться на 80 гривень.

Повідомивши приємну звістку жінка поступово змінила тему і почала розпитувати стареньку, чи назбирала вона вже грошей на похорон. Віра Никифорівна відповіла, що всі гроші віддає дітям, які її доглядають. Потім незнайомка сказала показати пенсійне посвідчення та паспорт і подякувавши бабусі пішла геть. Лише на наступний день пенсіонерка помітила «пропажу»: після незваного візиту зник паспорт.

Також хвиля подібних «візитів» пронеслася по всьому Шполянському районі. Зокрема, гастролери побували в Водяно та прилеглих селах. Представляючись працівниками соціальних служб пенсіонерам повідомлялося, що в Україні будуть мінятися гроші і для цього ведеться перепис номерних знаків з купюр 200 та 500 грн. Після «перепису» жінки зникали разом з грошима.

Тож звертаємося до жителів міста Шполи та Шполянського району. Будьте пильні, не пускайте до своєї оселі незнайомих людей, навіть, якщо вони представляються працівниками соцслужб. Не надавайте незнайомцям паспорта та інші документи, а тим паче гроші. Пенсійники здійснюють виїзні прийоми в села району, але лише за участю представника села. Про всі випадки шахрайства Пенсійний фонд повідомляє правоохоронні органи.

Прес-служба управління Пенсійного фонду в Шполянському районі

4 коментарі до “Черкащина: у Шполянському районі орудують шахраї