Черкащина: в боях на Донбасі тяжко поранено добровольця зі Шполи

Днями Шполянський район облетіла тривожна звістка — у боях під Дебальцево тяжко поранено учасника АТО, добровольця Національної гвардії України зі Шполи, Віктора Савчука. Постала гостра необхідність у складній операції, яку проводять лише в Німеччині. Закордонні консультанти, які саме перебували в госпіталі, погодились її провести безкоштовно, але на інші витрати, пов’язані з переїздом і утриманням в лікарні потрібна була велика сума коштів.

Активістами Народної ради Шполянського району за вкрай короткий відрізок часу — декілька годин, було проведено збір коштів. Велику і щиру вдячність від імені родини Віктора висловлюється всім, хто з розумінням поставився до людської біди, взяв за обов’язок долучитися до порятунку життя герою-земляку. Кошти надали жителі району:

Дмитро Кравченко та Михайло Богач — 2700 євро
Олександр Ржевський — 5000 грн.
Максим Доценко — 3000 грн.
Сергій Коваль — 2000 грн.
Петро Комар — 1500 грн.
Володимир Горбач — 1000 грн.
Працівники ТОВ «Українські аграрні традиції» — 1500 грн.
Юрій Ляшенко — 1000 грн.
Вадим Логвінов — 1000 грн.
В’ячеслав Матвієнко — 1000 грн.
Працівники районної ради — 1000 грн.
Працівники відділу освіти — 580 грн.
Білецькі Василь та В’ячеслав — 500 грн.
Родина Михайловин — 500 грн.
Учні 10 класу Шполянського НВК ЗОШ№3-гімназії (класний керівник — Лариса Кухар) — 515 грн.
Наталія Сторчак — 200 грн.
Олег Пахолко — 200 грн.
Віктор Слюсар — 200 грн.
Віктор Заскалета — 120 грн.
Сергій Кепша — 100 грн.
В’ячеслав Кишінько — 100 грн.
Михайло Шандрук — 100 грн.
Олена Чумаченко — 100 грн.
Родина Йосипенко — 100 грн.
Родина Леляк — 100 грн.
Ігор Зачепа — 100 грн.
Петро Лимар — 100 грн.
Родина Нехаєнко — 50 грн.
Віктор Свердел — 50 грн.

Додатковий збір коштів проводився подвірно (приносимо вибачення за те, що волонтерами не фіксувалися імена): Автаєва — 2500 грн., Кавун, Басменко — по 10 грн., Дорохов, Кавун — по 15 грн., Стрижак, Зеленько, Свидина, Рудненко, Онофрійчук, Нехаєнко, Березенко, Бабенко — по 20 грн., Вовк — 30 грн., Шкуренко, Грущинський — по 50 грн., Лебединець — 80 грн., Заремба — 120 грн., Фуркало — 150 грн., Хорват — 200 грн., Леляк, Кваша — 200 грн.

Наталія ДАВИДЕНКО

18 коментарів до “Черкащина: в боях на Донбасі тяжко поранено добровольця зі Шполи

 • 04.09.2014 о 21:58
  Permalink

  І покидьок Шандрук затесався до нормальних людей. думає що за сотню в рай заїде, та ні, це тільки такі лицемірні покидьки як ти можеш так думати, нагадив пів місту. зокрема людям що працювали, і через тебе опинилися на вулиці, їм ти яку допомогу кожному персонально плануєш?

 • 04.09.2014 о 22:06
  Permalink

  А деж народний герой Ігор Кукуруза, який не ховається на сайті ? А міліонерам Миколкі Гончаренко, Борику Фоменку, Фрідреку – що слабо !

  • 05.09.2014 о 15:10
   Permalink

   Пане РЕМБО на жаль коли збирали до мене телефонував громадський активіст Гаврилович щоб я допоміг, але я знаходився за 250 км від Шполи.. Приїхавши вечері в Шполу я зробив дзвінок Гавриловичу але він невідповів, тоді я подзвонив до ЛІЛІ і вона мені сказала що гроші вже зібрали, і вона звернеця до мене коли треба буде допомога!! Такщо я невстиг внести свою частку!!! Але встиг сьогодні допомогти, і в середу!!! Якщо ВАМ це цікаво то прийдіть і я перед ВАМИ відчитаюсь!!!

 • 05.09.2014 о 00:41
  Permalink

  Молодці!- хто надав допомогу, це наші воїни, наші Герої-захисники. В Лозоваткі є поранений учасник АТО, шановний пан Бойко С.М. поїдь, провідай його і напиши сюди яка в нього є потреба. Д’якуємо!

  • 05.09.2014 о 17:32
   Permalink

   Бойко тільки завжди вирішує свої особисті проблеми. Його бус стоїть не біля роботи, а в Шполі де збираються “активісти” народної ради. Бойко чоловік малограмотний та сам ніколи нічого не робить. Він собі притесався до остальної зграї “активістів”, тільки ходить і стоє з себе великого революціонера і реформатора. 2 + 2 він може, а от написати слово з 3 букв без помилки він не може, бо воно йому в принципі й по під одне місце.
   Станіславе батьковичу так і тримати… Можливо тоді ви не таку велику кількість людей будете харити. Бо Лозуватчани знають хто Ви, що Ви, та й під ким ходите також мабуть тоже знають.

 • Сповіщення:Шполянського добровольця тяжко поранили під Дебальцево | Про Головне

 • 05.09.2014 о 17:35
  Permalink

  В неділю ми з Козленко А.А. та Бондар Сергієм їздили на схід ,возили допомогу нашим патріотам!Спочатку поїхали в Новоайдар до сина Козленка А.А,Романа!Роман перебуває в зоні АТО більше місяця!Залишивши хлопцям гостинці,ми вернулись назад,і поїхали в Дебальцеве,де в Національні Гвардії служив наш товариш Савчук Віктор!Нас там прийняли ,як рідних,хлопці нас накормили,гарячою кашею,кавою,розповіли про свої будні,про проблеми!Приємно було зустрітись з тими патріотами,з якими я провів 10 днів,на г Карачун в м Словьянську!Розгрузили допомогу:крупи,ковбасу,сири,масло,вода,овочі,мішки,плівка,сигарети і багато чого іншого,ми поїхали до дому!Це було24 серпня,а вже через два дні мені подзвонили,і сказали ,що Савчук Вітя тяжко поранений,ще 18 бійців поранено,і вбито 5!Серед них загинув наш товариш ,який перевязав Віті рану,а сам загинув від кулі снайпера!Загиблий із Умані,позивний “Альпініст”!Вічна память всим загинувшім,у ці війні,яку веде Путін проти України!Віті бажаю бистрого одужання!Вітя ставай на ноги,і їдь до своїх маліх дітей,вони тебе люблять,і чекають!

 • 05.09.2014 о 21:24
  Permalink

  Сьогодні я зустрічався з сільським головою села Лозоватка, Бойко Станіславом Миколайовичом, і запитував про його односельчанина Ігоря, який був поранений в плече, чи надавав він, як сільський голова йому допомогу: “Надавали, і надалі будемо надавати”, також відомо що саме з ініціативи Станіслава Миколайовича, було організовано в селі, збір продуктів харчування, та було оголошено збір коштів для потреб військослужбовців. ЩИРА ПОД’ЯКА УСІМ, ХТО НАДАЄ ДОПОМОГУ НАШІЙ АРМІЇ! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

  • 06.09.2014 о 20:17
   Permalink

   Зачепа шо ти чешиш?. Ти шо думаєш люди не бачать шо ви як та кучка дурнів ганяєте по Шполі разом і Бойко з Вами? А ти прям зцстрівся з ним і він тобі оце таке сказав. Ти ше скажи, що ради цього їздив в саму Лозуватку. Ви ж мабуть там всі спите разом? А ти кажеш зустрів.
   А, що ж ти міг написати? Як ви тут один одного чуть не в жопу цілуєте, тільки під ніками різними.
   Піар компанія ні к чорту у вас. Ігоре продешевив. Сценарій захопливіший потрібно було вистроїти перед тим, як це написати.

 • 06.09.2014 о 22:33
  Permalink

  “Форт” особисто для себе, я вже все за цього воїна вияснив, як був поранений, коли робили операцію, що витягли осколок, ще щось осталось, і хто яку допомогу надавав. Мене цікавив поранений земляк Бойка, нах..й мені Зачепа шо ти “Форт” ідіот, якщо тобі Бойко, перейшов дорогу, то поїдь в Лозоватку, і запитай в близьких Ігоря за Бойка, якщо він не надавав допомогу їм, то напишеш сюди, що Бойко збрехав, а якщо він надавав допомогу, і цікавився своїм односельчанином, то так і напишиш, що Бойко МОЛОДЕЦЬ, добре виконує свою роботу. Ти краще зверни увагу на іншого сільського голову, пана Рудаса який відмазує від армії своїх Лебединських козаків, складається враження що в цьому селі мужиків нема зовсім, з цього великого села пішла служити фельдшером АЖ одна жінка, уже не молодого віку. На язик, то всі Лебединці патріоти, а БАТЬКІВЩИНУ захищати відправили одну жінку. А двоє таких сцикунів з Лебедина як Олександр Погасій, та Василь Лифар відмовились навіть отримувати повістки. Його однофамілець з Матусова загинув як ГЕРОЙ, а такі Лебединці позорять не тільки Шполянщину а і Україну, ГАНЬБА тим хто відмазується від армії. Зато вони добре знають дорогу до Кравченка за допомогою, прохання до пана Кравченка НЕ надавать там нікому ніяку допомогу, в цьому селі нема ні козаків ні мужиків, а сцикунам допомагать ГРІХ. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

  • 07.09.2014 о 09:15
   Permalink

   Лебединці тьолачки боязливі з губками накрашеними ха ха ха ха вони тільки баригувать вміють маліною ха ха ха позорище бля….фу люди. не ку п ляйте в ніх маліну і посилайте на хуй,предатілі кончені!

  • 08.09.2014 о 13:33
   Permalink

   Ваня я так думав ти просто зглузду з’іхавший псевдопатріот, а ти геть кончаний. Ти читай, що написано. Я написав про те, що Зачепа і такі як він лише піарть один одного. Де ти прочитав, що я сказав, що Бойко брехун? Найди мені і покажи.
   Щодо Бойка, то він особисто мені не зробив нічого поганого. І знову повторюсь, попитай про Бойка в людей Лозуватчан (так я і написав). А якщо в тебе немає логічного мислення і взагалі бачу, що мислення в тебе не має то піди краще застрелься.

 • 07.09.2014 о 13:05
  Permalink

  Якби лебединський голова не відмазував їх від армії , то вони вже давно служили б. Інтересно у лебединського голови є сини ??? Якщо да то чому не служать в армії ???? Він на всьому заробляє і на війні теж

 • 21.09.2014 о 14:51
  Permalink

  Пишучи статтю, шановний колего, ви повинні знати що ваші слова: “але на інші витрати, пов’язані з переїздом і утриманням в лікарні потрібна була велика сума коштів.” не відповідають дійсності.
  На забеспечення медичної допомоги пораненим бійцям АТО владою ФРН виділено 20 міліонів євро. Отже на кожного к двадцяти поранених по одному міліону євро Переліт поранених був здійснений спецрейсом медичного літака Бундесверу. Отже з самого початку всі витрати на лікування взяла на себе Німеччина.
  Опікою бійців на місцях займаються чисельні волонтери-патріоти. Всі побажання виконуються. Паціенти забеспечені з’язком та інтернетом, книгами та фільма, солодощами та свіжими фруктами. Жінки бійців живуть в наших волонтерів також БЕЗКОШТОВНО. Квитки на літак купують також волонтери за свої кошти.

  Слава Україні!
  Волонтер з Кобленця.