Проблема засміченості Шполи постає все гостріше (ФОТО)

Проблема засміченості нашого міста з кожним роком постає все гостріше. Так нещодавно заступник міського голови Плетінь Віталій Володимирович провів відповідне засідання на яке були запрошені представники правоохоронних органів, громадських формуваань, політичних партій та директор комунального господарства. Мета засідання: посилити відповідальність мешканців міста за забруднення повітря спалюванням сміття та боротьба з несанкціонованими смітниками.

На жаль, всі спроби боротися з горами сміття, які ростуть в геометричній прогресії, не дають бажаних результатів. Тому, було вирішено підійти до цієї проблеми більш серйозно, а порушників притягувати до адміністративної відповідальності в вигляді накладення штрафу в розмірі 1360 гривень.

При прибиранні несанкціонованого смітника поруч з залізничним вокзалом працівниками комунального господарства, вдалось поспілкуватися з його директором Нарадько Миколою Андрійовичом, який скаржився : “Що вже вкотре прибирається черговий смітник? Тільки наведемо порядок, не проходить і двох днів, як люди знову утворюють смітник. Коли шполяни зрозуміють, що краще заплатити декілька гривнів за вивіз сміття, чим жити в смітниках”?

Поряд із смітником знаходяться СТО, та надають послуги миття автомобілів та коврів, ще поруч тут надає послуги стоматолог, І смітник і його “аромати” їм не заважає. Для прикладу в Білорусії, якщо біля торгівельного кіоска буде валятися бумажка від морозива то в власника можуть забрати ліцензію на торгівлю, а тут лежить більше десяти вантажних автомобілів сміття і люди продовжують свою підприємницьку діяльність.

В багатьох шполян така думка: “У моєму дворі чисто, а що робиться навкруги- мені байдуже”. І якщо ми думаємо колись бути в Європі, то нам потрібно змінювати свій менталітет, і зрозуміти що “Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять”

Опубліковано у Статті, у місті | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

11 коментарів до Проблема засміченості Шполи постає все гостріше (ФОТО)

 1. вася коментує:

  Я знаю ,що цю акцію організував Ігор Зачепа!Треба і на далі так діяти!

 2. Іван коментує:

  Хто б не проводив ту акцію, але те що там задіяні діти, то це дуже добре, а то більшість шполян з дитинства привчені до свинства. Скряга, і той стоматолог, повинні трохи самі слідкувати за тим що робиться біля їхнього “бізнеса”. Якщо і надалі люди будуть продовжувати свинючити, то закривати той бізнес, і вони тоді будуть дивитись за порядком.

 3. Рембо коментує:

  Для забезпеченн виконання даного питання необхідно залучати депутатів, голів вуличних комітетів, санепідемстанцію, і порушників висвітлювати в засобах масової інформації !

 4. Виталий Скряга коментує:

  На цій території від Скряги та стоматолога мусора взагалі нема, самі подумайте які можут бути відходи від ведення таких “бізнесів”. Проьлема в БАЗАРІ, мусор дуже легко ідентифікувати кому він належав. Люди які проживають неподалек також прикладають до того руку. Вирішення проблеми мабудь можлива, щоб забезпечити міською владою куди можна викидати той мусор. Базар є, податки платяться, містові збираються – отже потрібно подумати про забазпечення чистоти тієї території.

  • ШПОЛЯНИН коментує:

   Так, Віталію. Мабуть, цим треба впритул зайнятися саме місьраді, а вони просто не хочуть, нащо ж собі на голову клопотів прибавляти! Я думаю, можна швидко базарників привчити до чистоти.

 5. Іван коментує:

  Віталій ніхто не говорив що саме Ви, чи той стоматолог викидає туди сміття, але саме коло Вашої майстерні і автомойки, утворилась свалка і Вам байдуже, хлопців які орендують у Вас те все, обсідають мухи з свалки, на мойку люди приносять для стірки коври, їх стірають, а при сушкі їх гадять мухи. Питання смітників в міській раді піднімалось не один раз, але для цього потрібні кошти, вони є, і не один мільйон, але взяти не можливо, то прохання до Вас, встановити на своїй СТО відеокамеру, яка буде фіксувати всіх тих свиней що гадять, які потім передасте в міську раду, Ви людина далеко не бідна, то для Вас камера це копійки. Цим своїм добрим вчинком Ви дуже допоможите місту, за що всі Вам будуть вдячні.

 6. Сергій коментує:

  А може на місці, де викидають мусор поставити мусорні баки і облаштувати місце для нормального вивозу сміття. Це Скряга та стоматолог можуть подати до суду на міську владу за бездіяльність, а не їх зробили крайніми. І через те, що будуть штрафувати мусору в людей менше не стане. ВИ ЗРОБІТЬ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЕЛЕМЕНТАРНІ УМОВИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ !!! А ВИ ТАБЛИЧКИ ПОРОЗВІШУВАЛИ ТА ДІТЕЙ СФОТОГРАФУВАЛИ, ТЕЛЕПН І!!!

 7. Іван коментує:

  В місті є свалка, то такі шполяни як ти Сергій думають що якщо я поїду на свалку то спалю літр бензину(15гривнів), то я краще куплю за ці гроші два літра пива, а мусор буду їхать на роботу на завод продтоварів, чи на базар та заїду та викину коло вокзала, бо тим в кого там бізнес їм всеодно, головне щоб капуста за оренду капала, а в стоматолога ще пацієнтам в рот мухи не залітають. Ще по пятницям їздить автомобіль що збирає мусор,але там також нада платить гроші. Якщо Ви такі жлоби то так і живіть. Подати до суду любий дурак може, а зробити добру справу то кожний вдавиться за копійку. Жлоб -він і в Африкі ЖЛОБ! І крайніми ніхто нікого не робив, просто попросили зробити добру справу, а людей дійсно штрафами потрібно привчати не свинючити, якщо за кордоном на авто через вікно викинув бомажку від морозива то це 20 євро, Вас зафіксує автомобіль що їхав спереді чи позаду, і той водій обов’язково повідомить поліцію, і дасть свідчення, і дітей там змалку привчають не смітить, хлопчик що вигулює свою собаку іде і за нею собирає кокашки, тому там чисто . А нам тут всеодно краще подать на суд за бездіяльність, бачу менталітет у нас не скоро зміниться, хоча і будинки під євро в когось, і євроремонти, і авто з Європи, а в голові до Європи як СВИНІ ДО СОНЦЯ,

 8. Максим коментує:

  Шановний Іван. В Європі мешканці населених пунктів не везуть сміття на інший край міста. Там дійсно розвинена система вивезення відходів. Як Ви собі уявляєте щоб старенька бабуся виносила сміття на ту свалку, про яку ви пишете? На власному автомобілі? Чи будь-хто інший, в кого немає власного транспорту. А Ви пишете про якихось жлобів. Тут немає елементарного – спочатку потрібно облаштувати місця та налагодити вивіз сміття, а вже потім штрафувати.

 9. Aleksandr Aleksenko коментує:

  В цьому відео Ви зможете побачити як сміттєзвалище “захоплює” дорогу:
  http://youtu.be/dv_7QphwNCo?list=UUrgseG_uEyDJAbC_Ke9lsEg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *