Черкащина: у Шполі написали все, що думають про Путіна

Спроби російських окупантів продовжити інтервенцію в Україну знаходять свій відгук у ставленні мешканців Шполи до Президента Росії Володимира Путіна. На недобудові, яка стоїть недалеко від Червоного ставка, з’явився надпис з критикою на адресу Путіна. Це не перша подібна протестна акція мешканців Шполи.

7 коментарів до “Черкащина: у Шполі написали все, що думають про Путіна

 • 21.04.2014 о 22:17
  Permalink

  Не знаю як Путіну а мені не приємно проходити біля такого напису з дітьми чи внуками. Колись це називалось як мінімум хуліганством а зараз “протестна акція мешканців Шполи.” Я не бажаю приймати участь в таких акціях.

  • 28.04.2014 о 13:33
   Permalink

   А до керівництва рвуться ті хто колись не добудував цю будівлю, гроші вкрав, а сьогодні пишається мовляв прийшов час. То скажіть народна рада скільки вам ще треба винести щелеп щоб ви порозумнішали???

 • 28.04.2014 о 19:35
  Permalink

  Тих хто будував будівлю немає вживих ! Земля пухом Гришку Миколі Кириловичу – дійсно господарнику, людина взірець, у якої потрібно було навчатися молоді, яка хоче керувати ! Він майдани не організовував, а боровся з ледарями керівниками, займався будівництвом шкіл, будинків культури ,доріг !