Черкащина: кровопролиття у Шполі

У ніч з 1 на 2 квітня Народною радою викрито підпільний гральний притон у Шполі (бар “У кума” біля магазину “Європа” по вул. Піонерській). Не обійшлося без кровопролиття: в результаті бійки і стрілянини з газового пістолета важко травмованого жителя Скотаревого доствили в районну лікарню. Нарядом міліції, який прибув приблизно в шість ранку, опечатано 8 ігрових автоматів, вилучено з них гроші та вивезено до райвідділу. Двоє працівників бару дають показання в райвідділі. Особу власника притону поки що не встановлено.

За матеріалами Наталії Давиденко
odnoklassniki.ru/shpola

28 коментарів до “Черкащина: кровопролиття у Шполі

 • 02.04.2014 о 20:57
  Permalink

  у скорика і плосконоса є важніші діла, їм треба працювать разом, рішить кому яку должность і як ще зганьбить народну раду.ясно?

  • 04.04.2014 о 15:15
   Permalink

   вона сама себе давно вже зганьбила ги-ги, склад народної ради: бандити, наркомани, рекетири,алкоголІки,жидоненависники з відсутністю айкью на чолї з шизофреніком останньоі стадії.

 • 03.04.2014 о 23:06
  Permalink

  Сьгодні відбулась стрілка в аля гурмані яку зібрав смотрящий Лазаренко,щоб вирішити ,що робити з Народною Радою!!Вибрали вони лідерами молодь,це Мишалов В.М.та Кулик Б.А.!Чи мало ви вже керували,ідіть на пенсію!!!

 • 04.04.2014 о 12:46
  Permalink

  Цікаво…чому ж “шістки” Плосконос і Скорик не були на тій стрілці в Лазаренка…а був присутній Коваль…де ж ваша правда?

 • 04.04.2014 о 23:26
  Permalink

  jorj говорит= хватить Юрій М. лить грязь на Коваля.не нада завідувать,шо його народ піддержує,а вас ні! якшо ви не шістка Лаз.,то чому не піддержуєте шполян, а лише ставите палки в колеса нашій народній раді,в яку ми віримо. Будьте з народом. І не нада вішати клеймо антисемістів, якщо один сказав дурницю, це не значить що і решта так думають. прийдіть на віче і побудьте до кінця, почуйте всіх і тільки тоді робіть висновки.а то ви не розібрались і вже гадості пишете про народну раду. ви ж наче нормальний, а зараз йдете проти людей, тим самим перейшли на сторону злодійської бувшої влади. вам нада співпрацбвать з народною радою,щоб разом побороть зло. Подумайте про це.

  • 05.04.2014 о 09:37
   Permalink

   Шановний Правдолюб звертаюся до вас, так як звернення написали ви мені. Я не ховаюсь за ширмою…довго читав ваші коментарі….не хотів втручатися в цю перепалку та облиття брудом своїх товаришів, які стояли разом з вами пліч о пліч. Не за те ми боролися! Я декілька разів приходив до вас для співпраці….але ви самі бачили що з цього получалося. Те що “УДАР” підтримує тільки закон вас не влаштовує. Тому я віддалився. Але я не буду так низько падати обливаючи вас брудом. Час розтавить все на свої місця! Те що я підтримую Скорика І.І., то це не значить, що я вам ворог. У кожної людини повинна бути своя думка. Я знаю цю людину добре, тому й піддержав. І не потрібно мене за це преслідувати. Ми були проти тоталітарізму……а Народна Рада знову його нав язує. У кожного своє бачення ситуації. І я ще раз вам наголошую, що “УДАР” тільки за кращі зміни в Шполі та районі.

 • 04.04.2014 о 23:29
  Permalink

  Коваля як раз і не було!Був начальнік міліціі,Павлов,Вікторук,Кукуруза,Мишалов,Кулик,Лазаренко,Мальчик,Плахута,Ляшенко,Лазаренко,І тд……Вирішували що робити з Народною Радою!

 • 05.04.2014 о 00:57
  Permalink

  Яка народна рада. Хоч не смішіть. Хто за нею стоїть . Такі самі як Лазік. Теж мені чесні знайшлися. 03.04 вирішували про організацію проведення суботника та висадження дерев. І якщо там був присутній начальник міліції , то це був захід для забезпечення порядку. І чим тріпатися язиком, вийдіть і зробіть щось для міста, а то не рада а тріпачі

 • 05.04.2014 о 09:24
  Permalink

  А може вони в гурмані і не за Народну раду думали, а як, наприклад, наповнити оскуднілий бюджет міста … чи відшукати якусь додаткову копійку для підтримки армії…

 • 05.04.2014 о 13:33
  Permalink

  якби ті гроші та йшли на армію, а не на тих хто у шполянському військоматі по 5000 отримують, краще зброю нормальною нашу армію забезпечили

 • 05.04.2014 о 20:19
  Permalink

  софочка,а ти хто? откуда знаеш шо вони наркомани чи алкоголіки? ти з ними пиша?чи кололась? скіки тобі заплатили шоб ти писала дурниці?

  • 08.04.2014 о 19:16
   Permalink

   Я- твое будущее!Попроси секретаршу пускай поднатаскает тебя в правильном произношении и грамотном правописании, а то твое изречение тянет на 3% от содержимого твоей серой коробочки.И передай шизику и его шавкам: шо за жидов он еще ответит, таки да!

 • 05.04.2014 о 20:22
  Permalink

  офіцер, вам народ вірив і я тоже.Тож не опускайтеся до уровня бандитів і слуг яника. покайтесь і верніться до народу,тоесть до народної ради

  • 06.04.2014 о 08:11
   Permalink

   Правдолюбе, якщо будете робити все законно, я буду з вами, якщо ні…вибачте. А за автомати молодці! В цьому я вас підтримую…

   • 06.04.2014 о 10:01
    Permalink

    Щодо подій з ігровими автоматами: Якби чекали “закону”, то людину б забили насмерть. “Закон” в погонах сидів у авто і грівся, бо боявся вирвати двері. Підтримую правдолюба – не підігруйте банді, стаючи в позу законника, бо так можна залишитись зовсім нікому не потрібним….

  • 06.04.2014 о 11:17
   Permalink

   Правдолюбе….скажіть будь ласка, чим ви характерезуєте те, що я опустився до рівня бандитів…..просто дуже цікаво.

 • 05.04.2014 о 23:31
  Permalink

  Софочка! В Народній Раді є багато розумних людей, з вищою освітою, з високими моральними цінностями. РівеньIQ, а не айкью(свою грамотність і свій рівень ви вже показали в своїх кількох рядках)! Серед них є кандидат педагогічних наук, люди з двома чи трьома вищими освітами! А найголовніше- всі вони це справжні патріоти, вони люблять Україну! І це найважливіше! В нас вже були люди без моралі і честі! Досить! Потрібно це змінити!

 • 06.04.2014 о 18:32
  Permalink

  офіцер, я считаю,що ви опускаєтесь до уровня бандитів, бо своїми діями більше піддержуєте банду, скорика! а не народ і народну раду! пойміть, що скорик це пешка в руках бандюків! нільзя його піддержувать! будьте з народом! хай він ошибається, колись каже дурь, то будьте умніші. переубідіть їх шо є правильно а шо ні. в народній раді є дискусія, кожден каже шо хоче і тільки потом приймають рішення, ви ж тоже прийдіть і докажіть своє мненіє. а мусор з ізби не виносьте. я лічно за закон і я такий там не один. і я не тіряю надії що мене почують ті хто думає подругому. бо кинути все і плюнути не виход. нада бороться разом. враги в нас одні. одкиньте обіди і помагайте народній раді а не мішайте. бо те шо ви проти нас, це дуже радує бандюків. і єслі ви за закон, то скорик не додержується закону а це не мішає вам його піддержувать. будьте справедливі до всіх однаково.

 • 07.04.2014 о 21:07
  Permalink

  Ті люди які ще вчора фінансували тітушок,Які убивали наших хлопців на Майдані,сьогодні садять парк памяті Небесноі сотні!Вони хочуть змити кров зі своіх рук,але у них це не вийде!Вони навіть не розуміють ,які вони тварі!

 • 08.04.2014 о 08:56
  Permalink

  Добре вони все розуміють і будуть надалі займатись провокаціями та використовувати в своїх брудних справах порядних людей, так як використали афганців проти Народної ради,але хлопці розумні і думаю швидко зрозуміють хто є хто.

 • 08.04.2014 о 19:55
  Permalink

  софочка говорит:
  вона сама себе давно вже зганьбила ги-ги, склад народної ради: бандити, наркомани, рекетири,алкоголІки,жидоненависники з відсутністю айкью на чолї з шизофреніком останньоі стадії.

  софочка говорит:
  Я- твое будущее!Попроси секретаршу пускай поднатаскает тебя в правильном произношении и грамотном правописании, а то твое изречение тянет на 3% от содержимого твоей серой коробочки.И передай шизику и его шавкам: шо за жидов он еще ответит, таки да!

  Це мені одній здається, що ці два записи писали різні люди? Дивний прогрес! Спочатку помилки майже в кожному слові, і раптом ця ж людина вчить когось грамоти. Перш ніж когось повчати-почніть з себе.