Голова Шполянської райради повертається з лікарні на робоче місце

Про це кореспонденту «Шпола онлайн» повідомив голова Шполянської райради Іван Скорик, який був обраний на цю посаду на нещодавній сесії. «Не виключено, що завтра я залишу лікарню і повернуся на своє робоче місце. В місті та районі є чимало питань, які потребують негайного вирішення», – сказав Він.

Іван Скорик повідомив, що буде вимагати розпуску Народної Ради Шполянщини. «Народна Рада створена з порушеннями і є необхідність її розпустити. Там чимало спірних питань».

Як ми вже повідомляли, голова райради звинувачує у тому, що потрапив до лікарні саме представників Народної Ради, які були незгодні з його обранням і застосували стосовно нього «фізичну силу».

4 коментарі до “Голова Шполянської райради повертається з лікарні на робоче місце

 • 28.03.2014 о 00:27
  Permalink

  діду тобі пора на пенсію ти ж 1953 р.н.,
  а , я ж забув пенсія нараховується від заробітньої плати за останні три роки
  ти ж в сургуті не забудь документи подати може також щось путя нарахує

 • 29.03.2014 о 15:07
  Permalink

  дивно! Рахуєм гроші , відстоюєм тих що незнають що робити, як робити, – одне “балаган” і моє зверху! Що ви боїтесь? Даже сформулювати звинувачення-не вмієм.

 • 02.04.2014 о 09:28
  Permalink

  скорик не достоєн того, щоб про нього так багато писали. його слову вірити не можна, він його не дотримує. треба не продаваться за гречку на виборах. бо що посієш,те й пожнеш. маєм те,що маєм,тобто заслуговуєм. а скорику треба на пенсію. в його віці з його здоровям не місце у владі,як він буде керувати районом,якщо він такий слабенький?