Голова Шполянської райради: я від посади не відмовлявся і не зроблю цього

Обраний під час минулої сесії головою райради, голова фракції ВО «Батьківщина» Іван Скорик заявив, що від посади не відмовлявся і дуже скоро приступить до виконання своїх обов»язків. Про це Він заявив в інтерв’ю кореспонденту «Шпола онлайн».

Пан Скорик вважає, що полянська «так звана Народна Рада нелигитимна. Хто давав їм право на проведення люстрації? Хто давав їм право на призначення керівників Рад різних рівнів? Буде у Шполі Народне віче, яке ще скаже свою точку зору з цього приводу».

Іван Скорик наголосив, що від посади голови райради відмовлятись не збирається.
«Вважаю, що маю право і буду надалі виконувати функції, які довірили мені обрані виборцями району депутати. Скажу відверто, люди району телефонують до мене і трактують події зовсім не так, як хотілося б так званій Народній Раді».

Голова райради також повідомив, що районна прокуратура проводить дізнання «серед осіб, які чинили фізичний тиск на мене з вимогою відмовитись від посади голови райради».

Як ми вже повідомляли, нині голова райради Іван Скорик перебуває у лікарні, куди потрапив після «спілкування» з представниками Народної Ради Шполянщини.

9 коментарів до “Голова Шполянської райради: я від посади не відмовлявся і не зроблю цього

 • 27.03.2014 о 00:03
  Permalink

  Народився 19.01.1953 р. в с. Комарівка Корсунь-Шевченківського району;
  1971-1976 рр.. – Київський технологічний інститут харчової промисловості, інженер-механік;
  1976-1979 рр.. – начальник бісквітного цеху Гомелькондитерпром (Білорусія);
  1979-1980 рр.. – строкова військова служба;
  1981-1983 рр.. – головний інженер Шполянської кондитерської фабрики;
  2000-2004 рр.. – заступник головног оінженера ООО ПСК м. Сургут, Росія;
  2006-2009 рр.. – завідуючий соціально-економічним відділом Шполянської міської ради;
  2009-2010 рр.. – майстер ЗВГ Шполянського УЕГГ;
  Член ВО “Батьківщина з 2005 р.
  Обраний по списку Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”
  Це із оф сайту Шполянської рай ради зверніть увагу 2004рік сургут а 2005 член во батьківщини, СЕПАРАТИСТ воно одним словом. СЛАВА УКРАЇНІ !!!

 • 27.03.2014 о 10:07
  Permalink

  Іван Скорик не буде коритися трактористу Ковалю, який практично навіть писати не вміє і допомагати торгувати йому горілкою без ліцензії, здавати за готівку зерно на мільйони . Не буде коритися зраднику Бойку, щоб наклавши в штани,утік з партії ” Батьківщина”, Зачепі, що заробляє гроші на розборці крадених машин, на людських сльозах, Кишінці з Комаром. Молодець.

  • 28.03.2014 о 00:18
   Permalink

   –ванюшка буде слухати лазіка – скільки в кого треба віджати, а кого здати в прокуратуру, а лазік порішає,
   –ванюшка буде помагати “людям” з земелькою в районі багато її є , оформити допоможе свій нотаріус ваванчик,
   –райрада у нас карманна проголосує за кого треба, і за скільки треба, і за що треба.

 • 01.04.2014 о 21:36
  Permalink

  цікаво чи був скорик на майдані? ні! жодного разу! бо хворів. а тепер виздоровів і бігом до влади. пообіцяв людям прийти на віче і обманув. засвистали його на віче і він тепер мстить народній раді. бо їм вірить народ, а йому кричить ГАНЬБА. портить їм репутацію, обманює,що його били. та йому ж не можна вірити. хворіє? Якщо здоровя слабке і вік вже не той-сиди вдома на печі і їж калачі. дай працювати молодим. а може він нікого не обманював? може в нього просто старческий склероз?і він не помнить що обіцяв? тоді про яку владу мова? сиди вже вдома. ГАНЬБА!