Черкащина: «УДАР» звернувся до мешканців Шполянського району

25.03.2014

Місцева організація партії «УДАР» поширила звернення до жителів Шполянського району. Її зміст надійшов до редакції Інтернет газети «Шпола онлайн». Шполянська районна організація політичної партії УДАР Віталія Кличка відмежовується від роботи Народної Ради Шполи, яку очолюють Петро Комар, Віктор Слюсар, В’ячеслав Кишінько та Сергій Коваль. Рада, яка несе в собі антисемітизм, недотримання норм закону та Конституції України, не є постулатом для нашої партії. Це порушує принципи партії «УДАР Віталія Кличка», яких дотримується наш лідер. Тому Шполянська районна організація політичної партії УДАР Віталія Кличка заявляє, що працюватиме тільки в правовому полі.

Голова Шполянської районної організації «УДАР В.Кличка» Ю.Плосконос

Це цікаво

11 Comments

 • kraika 25.03.2014 at 21:40

  За Ударом стоять всі ті ж вчорашні, а саме: Лазаренко, Ляшенко тощо, якіпроштовхують свого наголову РДА.

 • jorj 26.03.2014 at 10:44

  Цікаво… ми знаємо Плосконоса Ю. зовсім з другої сторони….як порядну людину.

 • патріот 26.03.2014 at 13:58

  Припомню всім жителям району вибори 2012 року, коли Ляшенко балатувався від партії соціалістів, а не від удару чи будь – якої іншої партії. завдяки зусиллям районної влади у виборах переміг кандидат від партії регіонів. на сьогоднішній день даний депутат по Шполянському округу вийшов із партії регіонів, а Ляшенко багато років входить у партію соціалістів і погляди свої не змінює. Із партії в партію не бігає як деякі. Тому якщо про щось заявляєте, то перевіряйте спершу факти, а не що хочу те й говорю. Плосконос дійсно порядна людина і сам вирішує з ким йому працювати. і ставити на один щабель сільського господарника, політика і людину з сумнівною репутацією не треба. Кричати на площі найлегше. Спершу потрібно розібратися, яка в людини освіта, який досвід роботи і чи володіє вона якостями, які необхідні для голови районної ради, а то так можна і мавпу посадити в крісло щоб керувала. А що збире мавпа голоси і хай керує. головне щоб за неї найголосніше кричали, а все решта не важливо. На сьогодні катастрофічно не вистачає кадрів у всих галузях і самі “крикливі” цим починають користуватися. Треба дивитися на якості людини, а не належність її до якогось формування. і запровадити щорічне звітування представників влади перед народом. А не обрали їх на 5 років і сидять вони спокійно отримують заробітну плату. так само потрібно обирати голосуванням і суддів, які пройшли кваліфікаційний іспит. тоді , можливо, будуть задумуватись, яке виносити рішення, а то вони недоторкані.

 • патріот 26.03.2014 at 14:12

  Припомню всім жителям району вибори 2012 року, коли Ляшенко балатувався від партії соціалістів, а не від удару чи будь — якої іншої партії. завдяки зусиллям районної влади у виборах переміг кандидат від партії регіонів. на сьогоднішній день даний депутат по Шполянському округу вийшов із партії регіонів, а Ляшенко багато років входить у партію соціалістів і погляди свої не змінює. Із партії в партію не бігає як деякі. Тому якщо про щось заявляєте, то перевіряйте спершу факти, а не що хочу те й говорю. Плосконос дійсно порядна людина і сам вирішує з ким йому працювати. і ставити на один щабель сільського господарника, політика і людину з сумнівною репутацією не треба. Кричати на площі найлегше. Спершу потрібно розібратися, яка в людини освіта, який досвід роботи і чи володіє вона якостями, які необхідні для голови районної ради, а то так можна і мавпу посадити в крісло щоб керувала. А що збире мавпа голоси і хай керує. головне щоб за неї найголосніше кричали, а все решта не важливо. На сьогодні катастрофічно не вистачає кадрів у всих галузях і самі «крикливі» цим починають користуватися. Треба дивитися на якості людини, а не належність її до якогось формування. і запровадити щорічне звітування представників влади перед народом. А не обрали їх на 5 років і сидять вони спокійно отримують заробітну плату. так само потрібно обирати голосуванням і суддів, які пройшли кваліфікаційний іспит. тоді , можливо, будуть задумуватись, яке виносити рішення, а то вони нед

  • zamur 26.03.2014 at 14:50

   Я погоджуюсь з патріотом, кадрове питання зараз найголовніше! Коли керують усі кому хочеться – це вже анархія, а не народовладдя. Те що в нашій країні політична криза цілком провина нашого народу, спочатку голосують на виборах за 50 грн, а потім хочуть щоб їх ще й слухали. Все!!! наш народ ще на виборах продав своє право на волевиявлення. В Європі така ж точно проблема як і в нас. Пенсія 700 євро при тому що хліб коштує 3 євро, плата за користування водою 150 євро і т.п. одним словом це наші 150 у.е.. Ми спочатку повинні чітко визначити куди ми хочемо прийти, а потім вже вимальовувати шляхи якими ми зможемо туди потрапити. Ті шляхи, які обирає народна влада нас може підвезти тільки під монастир, кому в Європі ми потрібні з керівниками без спеціалбної освіти, які Крим просрали і далі стараються все інше просрать.

 • Скорик 29.03.2014 at 22:30

  Уже керували нами Проффесора!

 • vadim 01.04.2014 at 18:02

  Хто це так активно називається Скориком ? Та щей дає такі не долугі заяви ? Зупинись і наберись сміливості- назватись ! Постав собі питання і роз’ясни людям як це , ти у політичній боротьбі, а процвітає твій бізнес, тебе ніхто не утискає, не мішає працювати… Не мали і не мають до тебе ніяких претензій… І роз’ясни що ж робив ти в цій боротьбі. Де ховався а тепер – “герой”.

 • правдолюб 01.04.2014 at 21:14

  юрій плосконос не адекватний. як він може відмежовуватися від народної ради, якщо він не був її членом.його народ не вибрав,то ж він тепер мстить народній раді і всьому народу шполи. навіщо перекручувати факти? скорик обманув народ і не має права очолювати райраду. де він був 3 місяці? хворів? а тепер виздоровів і бігом до влади. висунув голову з піску. а плосконос колотить,бо хоче влади. а йому народ кричав ГАНЬБА! тільки позорить партію кличка! сором!ганьба!

  • офицер 05.04.2014 at 16:15

   Петре, соромно від тебе таке чути……А хто кричав ганьба, ти сам знаєш. Вам би соромно було, що такі люди підтримують Народну Раду. А фамілію Кличко потрібно писати з великої літери, бо ви йому в підметки не годитесь. Ось так точно не бігає за посадами..