“Покращення” на Черкащині: у школах Шполянського району доводиться скорочувати уроки

Директори шкіл незадоволені якістю вугілля і через низькі температури їм доводилося скорочувати уроки. Нещодавно комісія райдержадміністрації перевірила заклади соціальної сфери району стосовно підтримання температурного режиму в холодний період року. В приміщеннях райлікарні, районної поліклініки, дитячої школи мистецтв, районного будинку культури, сільських рад та Терешківського ФАПу температурний режим відповідав установленим нормам від +19 до +23 градусів Цельсія. Проте далека від оптимістичної ситуація в перевірених навчальних закладах. Просторі й розраховані на велику кількість учнів вони здають позиції, щойно на вулиці похолодає.

В Лозуватській школі температура коливається в межах +10-+12 градусів, Терешківському навчально-виховному комплексі вона становить +160, в Товмацькому НВК знаходиться в межах +8-10 градусів, а в актовому та спортивному залах градусник показує 0 градусів. У Водянському НВК температура коливається від +8 до +10 градусів. Про це йдеться в протоколі засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолювала перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Береза. У згаданому документі також згадується про те, що директори шкіл незадоволені якістю вугілля і через низькі температури їм доводилося скорочувати уроки.

Серед головних причин ситуації, що склалася в деяких закладах освіти району, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця вбачає застарілі системи опалення та котельні. У зв’язку зі скороченням кількості учнів школам зменшують ліміти твердого палива, у той час як приміщення необхідно обігріти так само великі, як і раніше.

За словами Ольги Іванівни, до програми соціально-економічного розвитку району внесено і питання реконструкції шкільних систем опалення. Цьогоріч їх планують вирішувати в селах за рахунок коштів, що надійдуть після укладення соціальних угод.

Ольга Качан
odnoklassniki.ru/shpola

Опубліковано у Новини, Статті | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *