Під час новорічних свят мешканці Шполи подорожували на Захід та в Росію

Напередодні та під час новорічних свят зазвичай багато бажаючих вирушити в гості чи на відпочинок залізницею. Адже обходяться такі поїздки традиційно дешевше, ніж іншими видами транспорту. Біля квиткових кас за місяць до святкувань, а то й раніше розпочинається гаряча пора.

Так, протягом грудня 2013 року з квиткової каси залізничної станції Шпола реалізовано 1270 квитків на загальну суму 127000 гривень. Для порівняння, за аналогічний період 2012 року було розкуплено квитків на суму 120576 гривень. Про це поінформував начальник станції Шпола Валентин Новічков. За його словами, більшу суму виручки у грудні, порівняно з попереднім роком, вдалося отримати завдяки тому, що під час нинішніх святкових днів люди замовляли квитки на більші відстані, ніж раніше.

Основні напрямки, куди під Новий рік вирушали шполяни, це Західна Україна (Львів, Карпати, Трускавець, Ужгород) та закордонні маршрути (Москва, Санкт-Петербург). До речі, каса станції Шпола реалізує квитки з відправленням не обов’язково у нашому місті, а й інших населених пунктах.

Шполянські вісті