У Шполі упокоївся настоятель храму УПЦ КП (ФОТО)

Як повідомляє репортер інтернет-прокту “Помісна Церква” з посиланням на прес-службу Черкаської єпархії УПЦ Київського Патріархату, 13 квітня на 48-му році життя пішов у вічність протоієрей Вадим Саломатін. 15 квітня відбувся похорон отця Вадима. Чин похорону звершив митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан (Яременко) у співслужінні духовенства Черкаської єпархії.

Шпола: погоджено місце для встановлення пам’ятного знаку «Жертвам політичних репресій 20 століття»

Днями заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця провела засідання архітектурно-містобудівної ради, під час якого розглянуто звернення депутата міської ради В’ячеслава Кишінька щодо розташування пам’ятного знаку «Жертвам політичних репресій» у 20 столітті поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці по вул. Пролетарській в м. Шпола.

У Шполі збирають гроші та одяг для ВІЛ-інфікованих та хворих на туберкульоз

Шановні жителі міста Шполи та Шполянського району! З метою поліпшення умов життя та соціального захисту найбільш незахищених верств населення, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем самотніх та одиноко проживаючих громадян похилого віку, інвалідів різних категорій, осіб хворих на туберкульоз та ВІЛ/СНІД, постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, безпритульних дітей та дітей-сиріт, багатодітних та неповних малозабезпечених сімей, біженців Президія Правління Товариства Червоного Хреста України прийняла рішення провести з 1 квітня по 1 травня 2013 року Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Сила гуманності» по збору коштів, одягу, взуття, продуктів харчування. Звертаємось до Вас, дорогі співвітчизники, до всіх, кому не байдужі людський біль і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя щодо тих, хто поруч з нами та кого соціальні умови, одинока старість і каліцтво позбавили можливості жити гідно. Якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій Землі стане більше! Шполянська районна організація Товариство Червоного Хреста знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Леніна, 58 кімната 43, телефон 2-02-90. Банківські реквізити: Шполянська РО ТЧХ В ПАТ КБ «Приватбанк» р/р 26002060706871 МФО 354347, ЄДРПОУ 25585131 Приєднуйтеся до добрих справ Українського Червоного Хреста та закликайте робити добро тих, хто поруч з Вами!

Шпола в димовій завісі з чадного газу

Нарешті розтанув сніг. Прийшла справжня весна, хоча дощова і холодна. Люди прибирають свої оселі, городи, присадибні ділянки. Проте для багатьох шполян, особливо пенсіонерів, таке оновлення стає справжнім лихом. Перегниле листя, залишки торішньої рослинності мало хто викидає на смітник, а спалює. От і стоїть рідна

Підприємства Шполянщини не мають боргів перед Пенсійним фондом

Підприємства та організації всіх форм власності станом на 1 квітня цього року до «копійочки» розрахувалися з Пенсійним фондом. Хоча багато інформації в першоквітневий день не береться на віру, та все ж це правда. До пенсійного гаманця платники Шполянщини перерахували в березні 5 мільйонів 382 тисячі гривень. Всім дякуємо.