Підприємців , які заборгували з виплатами, у Шполі вже пресують

На черговому засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат, що діє при Шполянській райдержадміністрації розглянуто стан ринку праці в районі, подальші заходи щодо підвищення рівня оплати праці. Середня річна зарплата офіційно зареєстрованих працівників зросла і становить за 2012 рік 1983 гривні (за 2011 рік 1726 гривень). Проте зростання фонду оплати праці не таке суттєве. А саме від величини фонду оплати праці залежить формування бюджету та Пенсійного фонду. Тому на комісії прозвітували ряд керівників, які скоротили кількість працюючих та мають низький рівень оплати праці.

Заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця підкреслила, що питання підвищення рівня оплати праці було в центрі уваги на підсумковому засіданні Уряду за участю Президента України. Райдержадміністрація завжди готова до співпраці з підприємствами та підприємцями, але й вони повинні орієнтуватися не на мінімальний рівень заробітної плати – 1147 гривень своїм працівникам, а на розмір середньомісячної зарплати по області , який сьогодні перевищує 2600 гривень.

Також цього разу на комісію запросили і окремих підприємців, які не розрахувалися по єдиному соціальному внеску. Перший заступник начальника управління Пенсійного фонду в Шполянському районі Наталія Римська звернула увагу боржників, що на суму боргу нараховані штрафні санкції та щоденно збільшується сума пені. Уразі несплати коштів найближчим часом державна виконавча служба має стягнути борг примусово за рахунок майна порушників закону.

Комісія рекомендувала надрукувати список боржників у газеті «Шполянські вісті» та зобов’язала правоохоронні органи посилити контроль за виконанням чинного законодавства по сплаті єдиного соціального внеску кожним підприємцем боржником.

Прес-служба управління
Пенсійного фонду в Шполянському район

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *