Мешканцям Шполи нарешті виплатили гроші

В результаті вжиття низки заходів Шполянської райдержадміністрації на сьогоднішній день вирішено питання ліквідації заборгованості із заробітної плати на ПАТ «Швейна фабрика Лібовнера». Рішенням колегії райдержадміністрації від 21 листопада 2012 року голову Наглядової ради підприємства Джозефа Гершковича було зобов’язано виплатити борг із заробітної плати працівникам у сумі 286,6 тис. грн.

Так, вже 30 листопада 2012 року державною виконавчою службою за участю пана Гершковича було проведено погашення заборгованості у сумі 209 тис. грн., а сьогодні було проплачено решту суму – 77,6 тис. грн. Таким чином, тривала напружена робота на протязі трьох місяців щодо подолання труднощів на даному підприємстві завершилася успіхом і реальними сподіваннями на подальше відновлення виробництва, його оптимізації та удосконалення маркетингової системи.

Шполянська швейна фабрика була заснована в 1964 році на базі промкомбінату місцевої промисловості. Фабрика спеціалізувалася на пошитті курток чоловічих на ватині та ковдр ватяних, потужність фабрики становила 200 осіб, ручна праця перевищувала коефіцієнт механізованої праці.

В умовах переходу до ринкових відносин, починаючи з 1991 року фабрика працює на давальницькій сировині з іноземними фірмами Німеччини та Америки. Якість виробів стала відповідати сучасному рівню дизайну, підвищилась кваліфікація працівників, збільшився парк високопродуктивного обладнання. Така форма співробітництва дала змогу завантажити виробничі потужності, набути досвіду пошиву продукції, що відповідає світовим вимогам по якості.

На останній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та інших органів виконавчої влади району голова Шполянської райдержадміністрації Юрій Бугайов наголосив, що свого часу за вагомі досягнення в роботі швейного виробництва, Шполянська швейна фабрика році була занесена до „Золотої книги ділової еліти України”, нагороджена дипломом та медаллю домінанта альманаху „Золота книга української еліти. Сьогодні фабрика оснащена високоефективним обладнанням, комп’ютерною технікою, системою САПР. Тому в рамках реалізації районної програми соціально-економічного розвитку на 2013 рік, проект якої наразі готується, райдержадміністрація і надалі вживатиме заходів, щоб не лише не допускати заборгованості із заробітної плати працівникам, а й збільшувати виробництво та рентабельність на підприємстві.

shpola.gov.ua

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *