Армія спостерігачів від «УДАРу» захищатиме результати виборів на Черкащині. У Шполі також

Більше тисячі офіційних спостерігачів від Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» слідкуватимуть за процесом голосування на виборах 28 жовтня, аби не допустити фальсифікацій під час підрахунку голосів. Про це повідомив голова Черкаської обласної організації Політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко. За його словами, наразі завершується формування команди спостерігачів від «УДАРу». Станом на 23 жовтня, по семи виборчих округах Черкаської області (округи №№194-200) налічується 1014 спостерігачів.

– Усі спостерігачі пройдуть навчання, як правильно потрібно проводити спостереження за діяльністю виборчих комісій та відстежувати порушення на виборчих дільницях, – розповів очільник Черкаського «УДАРу». – Наше завдання – не допустити фальсифікацій у день проведення голосування та під час підрахунку голосів.

Забезпечення чесних виборів є справою кожного громадянина. Адже ми живемо в умовах, коли віддати свій голос недостатньо – потрібно його ще й захистити. Тому «УДАР» звертається до усіх громадян: прийдіть на вибори і проголосуйте, прислухаючись до свого серця і розуму.

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *