Як шполянин «на халяву» катався з кандидатом ПР -2

… А Бог послав нам в цей день борщ з пампушками,  червону рибку, шинку, українську ковбаску, молоду картопельку, печеню.  Запивали це все українською горілочкою і церковним вином-Кагором.  На десерт подали диньки і кавуни з холодильника.  Наївся як кажуть, “до отвала”. Я думав, що ми більше нікуди не поїдемо, але нас повезли в Корсунь-Шевченковський на швейну фабрику. Довелося топати на 3-й поверх, а після такого обіду це було нелегко. Була зустріч з директрисою фабрики.  Питань було чимало.  Адже у нас є швейна фабрика, яка стоїть і люди вже не отримають зарплату 7 місяців.  Як витягнути нашу фабрику з скрути?

А потім поїхали на ХПП,  а простіше на елеватор.  Там же і відбулася зустріч з Героєм України  Бобовим Г.Б.   Видовище вражає!  Як на космодромі!  Одна башта вміщує  5000 тонн.  Тут же  запитання – Де   ви берете зерно,  щоб загрузити  цей комплекс?

Відповідь та сама – ми самі  вирощуємо зернові на орендованих  60000 га.  Бобов Г.Б. розповів, що на його підприємствах працює 6000 робітників. За аренду паїв він платить  4,5% за гектар землі. Також громаді села  Бобов Г.Б. платить 100гр за гектар. Питання виборів на зустрічі не  згадувалося, хоча я знав, що Бобов Г.Б буде балотуватися у ВР.

Пізніше, коли офіційно почалася виборча компанія,  я запитав  у помічника
кандидата в депутати: -Для чого Бобов Г.Б. іде в депутати?  В нього є свій бізнес.  Бути там “кнопкодавом”? Всі ми бачимо на який  цирк перетворилася  ВР.  Припустимо, що  Бобов стане  депутатом від від нашого округу і допоможе нашому району в економічному розвитку.  Але… Робота депутата  полягає в створенні і прийнятті  законів, які направлені  на покращення життя людей нашої держави а не окремо взятого регіону. Володимир Васильович мені відповів:  –  Якщо у ВР буде 70-80 таких депутатів як Бобов, то вони сможуть щось   зробити для народу України.   Ну що ж… Поживо- побачимо.

Отак і пройшла моя поїздка на  “на халяву”.   Було цікаво. Я не жалкую.Я не проти поїхати й в Канаду. Шкода, що українці з діаспори не мають права балотуватися в нашу Верховну Раду.

Закінчення. Початок дивіться за цим посиланням.

Автор: Микола Сова

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Як шполянин «на халяву» катався з кандидатом ПР -2

  1. Ант коментує:

    Я оце чую з 1992 року: “Якщо у ВР буде 70-80 таких депутатів як Б….в, то вони сможуть щось зробити для народу України”. Ахметов, Фірташ .. також йшли до ВР з цим лозунгом. А поляки вибирали в парламент вчених, врачів, освітян, а не бізнесменів, а головне чесних і порядних людей. Де тепер вони, і де ми?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *