Черкащина: волонтери зі Шполи відвідали зону АТО

Ми знову побували в наших героїв, які захищають наше мирне життя. З початку цього року це вже третя наша поїздка. Попередні відбулися на Різдво і Старий Новий Рік.

Цього разу збирались дуже швидко, за кілька днів. Адже після повідомлення про умови життя наших земляків з черкаського батальйону, яких вивели за межі зони АТО відпочивати і відновлювати сили в сусідню Запорізьку область, ми почали збирати все необхідне для поліпшення умов їхнього життя. Лампочки і патрони, кабелі і цвяхи, миски і посуд, та багато іншого зібрали небайдужі після наших повідомлень і соцмережах і на радіо, відгукнулись і підприємці. Зараз наші земляки вже облаштували ті напівзруйновані, без вікон і дверей, будинки, де хлопцям потрібно відпочити перед поверненням на передову. Хочеться запитати чому саме в таких жахливих умовах хлопці мають відновлювати свої сили, адже на передовій, у окопах і бліндажах, у них були набагато кращі умови?! Невже не можна було знайти кращих будинків, приміщень? Невже всі частини і батальйони «відпочивають» у таких умовах? Чи не краще відпустити хлопців додому, адже вдома і умови кращі, і рідні стіни швидше вилікують їхні тілесні і душевні рани? Звичайно можна місяцями шукати відповіді на ці запитання і не отримати їх, але ми вирішили просто діяти і швидко. Висловлюємо всім небайдужим слова найщирішої вдячності за миттєву допомогу:

1. ЛНЗ- значна допомога
2. 2. НіК- 7 000 грн.
3. Агро-спілка «Вись»(с.Матусів)- 55 3-літрових бутлів солонини(мяса) і тушка барана
4. Фоменко Б.С.- 250 кг макарон
5. Продтовари(Кошовий О.)- 100 кг макарон
6. «Маяк-Агро»(Богач М.П.)-50 кг макарон
7. С.М.Плахотнюк – 500грн і 20 л А-92
8. М.В.Доценко- 250-л.ємкість для води, власний транспорт і пальне
9. Білецький М.(вул..Молодіжна,80)-металевий посуд, продукти
10. Крижня Н.-200грн
11. -200грн
12. Хлібзавод-20 хлібин і 4 мішки сухарів
13. Золотоверхий Н.-масла для генератора і бензопил+товар по закупівельних цінах
14. Потапенко В.М.- зарядно-пусковий пристрій для Січкаря Л.
15. Руслана Газерян(студентка Васильківського ліцею)-10грн
16. Галя(викладач Васильківського ліцею)-150грн
17. громада с.Матусів(збирала наш волонтер Надія Коваль):Джевагірова Н. (100грн.),
Маточкін П. (100грн.), Кушковий С. (100грн.), Шумлянський (20грн.)амбулаторія ( Нарадько Н., Чорній Б.П.,Барабаш Т., Демуз С., Горя Г.) 45 грн.Продуктами і коштами: школа № 1 – Гончаренко Т.М., Ляшко Н. К., Печиборець Н.М., Горан І.В., Вареник Л.О., Печена Н.І., Ляшенко Л. О.вул. Дружби – Нарадько І.І., ЛевцуноваГ., Райнова О.О., Лінчевська З.,Половець А.В., КовальВ.М., Єршов М. А., Канівець Ю.,вул.Хмельницького – Сажньова Л.В.(50грн.) Цимбал Л.(30грн.), Шульга В. П. (50грн.),Левіцька Т. (50грн.), МигутаН., Коваль Н.А., Шевченко М.Й., Тулуман В. (50грн.)вул.Заводська – Кравченко Р. (50грн.),Канівець М., Шпиця Є.К. (20грн.), Мазур К.магазин на розівул. Калініна – СитникЮ., Кузьміна М., Приблуда І.,Балоха І., НебензяА.,Сокирко Л., Гончаренко В.,Шеремет В., Кажукало М., Бойко М.,Задніпряна М., Дьомін Г., Збризька В.вул. Шевченка – Демуз С., Бойко О.(5грн.), Чорнозуб Л. (10грн.), Баламут Л., Коваль Л. , Полтавець О . (60грн.), Курнос М.(10грн.) , Малюта Г.,КравченкоН., Полтавець Т. , Недоступ В., Пархоменко Є., Кужель Р.вул. Ново-Шевченківська – Панасенко В.,Добренко І. , Чорнозуб А., Маняк Н.,Сорока О.,Задніпряний В., Мовчан ,Довгаль Т., Дрюмя Н., Лісова В.,Шеремет С., Чуйченко Н.,Колісник Н., Мойсеєва М., ОлійникВ.вул.Станіславська – Шульга Н.,Пивошенко Н. вул. Комсомольська – Чорноус В.вул. К. Маркса –Горбенко Л. вул. Радгоспна – Строкіна
18. Працівники Шполянського ТБ-посуд, інше
19. Оксана Олексіївна і її донька Ступницька Анжеліка Сергіївна(Київ-Львів):одяг(все нове, найкращої якості): шкарпетки-15пар, рукавиці флісові-4пари, підштанники-5шт, світер-1шт., гольф-7шт, джемпер-2шт, шапки-10шт, Ліки:Амброксол–10шт, Анальгин-20шт, Ацесалт.кисл.-7шт, Бинт-10шт, Брил.зелений-10шт., Бромгексин-6шт, Валеріани екстр.-6шт, Валідол-10шт, Йод-16шт, Мукалтин-10шт, Парацетамол-20шт, Вуг. акт.-20шт, Фармазолін-9шт, Цитрамон-10шт.
20. громада с. Надточаївка- велика кількість продуктів, смаколиків, пиріжків, кошти

Висловлюємо подяку громадам сіл Сигнаївка, Матусів, Надточаївка, Марянівка, які постійно допомагають нам, як продуктами і смаколиками, так і коштами. Кожна поїздка відбувається за їхньої значної підтримки. Спасибі!

Велику кількість продуктів було залишено для черкаського батальйону в кожній точці де перебувають наші земляки. А ще 20 пар чобіт, утеплені штани, ліки, відра, посуд, рукавиці, шкарпетки, фонарі…

Після Запорізької області ми відправились в сторону Донецька, де на передовій служать наші земляки- молоді і героїчні хлопці з Марянівки, Сигнаївки і Лозуватки. Андрію Чашину його односельчани передали бензопилу і багато іншого. Ми придбали за кошти благодійників для нього теплу і якісну форму, чоботи, посуд, тощо. Андрій передавав найщиріші слова вдячності своїм землякам за підтримку. Для Тараса Бальохи і Ігоря Сичова ми привезли зимові спальні мішки, металевий посуд, побутову хімію, медикаменти, теплі камуфляжні костюми,взуття і продукти, маскувальну сітку.

Та чи не найдраматичнішою була наша зустріч з Костею Кучеренком, Сашою Мельником і Валерієм Ціохом. Минулого разу ми зустрічались з ними в Мелітополі. Там вони звернулись до нас з проханням придбати запчастини до їхнього Камаза. І коли ми їхали дорогою до них на зустріч, хлопців перевезли до Ізюму. Тож нам довелось їх наздоганяти. Хвилювання, швидкість…і ось довгоочікувана зустріч! Наші Герої! З потужною зброєю! Впевнені в своїй перемозі! Вирушили на передову в гарячу точку. Особливі слова подяки ЛНЗ за 8 форсунок до Камаза, рації, теплу форму і чоботи не лише для них, а і їхніх побратимів. Окремі слова вдячності господиням-шполянам, які випрали теплі флісові светри, придбані за кошти Наталі і Василя Логів! Коли хлопці загрузили продукти і речі, які ми їм привезли, хлопці жартували, що нема місця для солдат.

Висловлюю подяку нашому постійному водію Миколі Савченку, який вже кілька місяців постійно їздить з нами в найгарячіші точки! Цього разу ми їздили двома бусами, адже весь необхідний вантаж, а це більше трьох тонн, не вмістились в один! Максим Доценко проїхав з нами весь шлях на власному транспорті і пальному, тож сподіваємось що ще на одного водія-волонтера в нас стало більше. Адже хто побував в АТО один раз, побачив хлопців, хоче їхати туди знову і знову. Спасибі моїм мамі, волонтеру, Галині Лоцман, «мамі» всіх солдат, яка обіймає кожного солдата в АТО- на кожному блокпосту, в кожній частині вона роздає свій материнський оберіг «обнімашки»! І бачили б ви як змінюються обличчя хлопців, зявляються іскри в очах, іноді сльози…І кожен з них стає нашим!!! Кожна наша поїздка це сотні і тисячі зігрітих сердець, змерзлих і втомлених солдат, моєю мамою! Це наш особливий волонтер! Мама фронту! Спасибі, мамо, за твоє безмежне тепло і любов, яких вистачає не лише на нас, твоїх 4 доньок і 4 синів, а й на всю армію!

Спасибі всім небайдужим, хто приніс свою допомогу у Сигнаївський СБК, м-н «Модна шафа». Постійно небайдужі жителі приносять теплі речі, продукти, яким іноді не вистачає місця. Окремі слова вдячності діткам з дитячих садків і шкіл, які передають для нас свої малюнки і обереги в цей магазин. Також слова подяки для учнів Шполянських шкіл №5 і № 2, Матусівських №1 і №2, Скотарівської, Сигнаївської, Топильняцької, Носачівської шкіл, які сплели маскувальні сітки для наших захисників! Жителям Сигнаївки і Надточаївки- за дві сплетені сітки! Всього вже сплетено і передано на передову 12 маскувальних сіток. Спасибі!!! Ми продовжуємо і надалі цю роботу, тому бажаючі звертайтесь до нас. Ми надамо вам сітку, від вас потрібні стара постільна білизна і час та бажання допомогти.

Почалася нова хвиля мобілізації. Знову найкращі наші земляки підуть захищати нас з вами. Прошу всіх долучатись до допомоги. Адже наш обов’язок допомагати і підтримувати наших земляків, які покинули теплі оселі на окопи. Кожен з нас несе особисту відповідальність за свого земляка, сусіда, знайомого, який став на захист нас. Хлопці, наші герої, захищають нас, а ми повинні стати для них надійним тилом. Єднаймось!

З повагою, Лілія Усик, волонтер.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

36 коментарів до Черкащина: волонтери зі Шполи відвідали зону АТО

 1. zhorka коментує:

  Дозвольте запитати у шановної волонтерки, де Ви поділи адресну передачу від батьків яку вони зібрали своєму сину Сорокіну Василю Миколайовичу. ( вартістю більше двох тисяч гривнів) нашли Ви її чи ні, передали? Чи де діли?

  • ШПОЛЯНИН коментує:

   У Василя спитай, чого він по неї не виїхав. Ти б краще сам закатав рукава та щось потрібне для держави робив, а то тільки волонтеркою зациклив свої обмежені мізки. Ти мабуть крім говно із себе виливать більш не здатний ні на що.

   • Васильків Василь Васильович коментує:

    Шполянин Ви просто демографічно зруйнована людина, мені шкода Ваш генофонд. ПОВІРТЕ ЦЕ ВІДВЕРТО!

    • ШПОЛЯНИН коментує:

     А ти, каленик, хоч знаїш, що таке генофонд? Оце насмішив!

     • ШПОЛЯНИН коментує:

      Колорадський недоумок!

     • Васильків Василь Васильович коментує:

      Тільки, щось не дуже смішно особливо в таку лиху годину! А Ви як я бачу регочите…

     • ШПОЛЯНИН коментує:

      Це тебе викручує – оприділися вже – ти за Україну чи за окупантів.

     • Васильків Василь Васильович коментує:

      Ти ідіот я за Україну, але такий неук як ти не може зрозуміти, що Україна ділиться на російськомовних і україномовних громадян. Це є історія з нею нічого не поробиш, а із-за таких як ти розпалюється ворожнеча, нація ділиться на дві частини по мовному признаку. А якже єдина Україна?
      На лінії фронту зараз воюють рос.мовні та укр.мовні громадяни пліч о пліч. ТО шоб ти знав ШПОЛЯНИН їм треба в першу чергу голову тобі натовкти може дойде !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     • ШПОЛЯНИН коментує:

      Та ні, Василь, не вистачає мізків саме в тебе!!! І якби ти був за Україну, то тисячі вбитих найкращих хлопців відбили б в тебе всю охоту думать про язик убивць! Я знаю російську краще за будь-кого, але не хочу її чути сьогодні так само як і тоді в 1941-1945 наших людей нудило від німецької. А ворожнечу твої
      москалі давно вже розпалили серед нас, спочатку словесно, а тепер вбивають нас з тяжкої артилерії, не гребуючи життями навіть невинних дітей. У Велику Вітчизняну такі як ти називались поліцаями, мені стидно, що живу поряд з людьми, страшними, я не так окупанта боюсь як тебе – бо ти своїх в першу чергу ненавидиш і мочитимеш при першій нагоді. У мене багато руськоязичних друзів які не вміють говорити українською але дуже хочуть і ненавидять москалів-окупантів, а ти – україномовний і за Україну – але Україну поневолену. ганьба тобі.

     • ШПОЛЯНИН коментує:

      Я НЕ ПРОЩУ ТЕБЯ, РОССИЯ, НИКОГДА… ЗА ТО, ЧТО МОЛЧА В СТОРОНЕ СТОЯЛА,… КОГДА В МОЙ КРАЙ КАЦАПСКАЯ-ОРДА… НА ТАНКАХ СМЕЛО, НАГЛО ЗАЕЗЖАЛА… Я НЕ ПРОЩУ ТЕБЯ, РОССИЯ, НИКОГДА… ЗА СЛЕЗЫ МАТЕРЕЙ УБИТЫХ ГОРЕМ… -ТЫ ИМИ ПРОКЛЯТА НА МНОГИЕ ГОДА,… ТЕБЕ СУДИЛОСЬ ВЕЧНЫМ СТАТЬ ИЗГОЕМ… Я НЕ ПРОЩУ ТЕБЯ, РОССИЯ, НИКОГДА… ЗА СЫНОВЕЙ КОТОРЫХ ПОГУБИЛА,… ЗА КРЫМ, ТОБОЙ ОТЖАТЫЙ БЕЗ СТЫДА… ЗА НЕЛЮДЕЙ, КОТОРЫХ РАСПЛОДИЛА… Я НЕ ПРОЩУ ТЕБЯ, РОССИЯ, НИКОГДА… ЗА ПОТ И КРОВЬ, ЗА СВЕЖИЕ МОГИЛЫ,… ЗА ТО, ЧТО МИРУ О ВОЙНЕ ВРАЛА,… ЧТОБ В ПРЕСТУПЛЕНИЯХ ТЕБЯ НЕ ОБВИНИЛИ… Я НЕ ПРОЩУ ТЕБЯ, РОССИЯ, НИКОГДА… ЗА СМЕРТЬ ДЕТЕЙ, ЗА СМЕРТЬ ЛЮДЕЙ В ОДЕССЕ,… ЗА БОЛЬ, ЗА ПЫТКИ, ЗА СВОИ ДЕЛА… ПРЕДСТАНЕШЬ ПЕРЕД ГОСПОДОМ В ОТВЕТЕ… Я НЕ ПРОЩУ ТЕБЯ, РОССИЯ, НИКОГДА… ЗА НАШ МАЙДАН, ЗА ВСЕХ, КТО БЫЛ РАССТРЕЛЯН,… ЗА КАЖДОГО УБИТОГО БОЙЦА,… КОТОРЫЙ БЫЛ СВОЕЙ ПРИСЯГЕ ВЕРЕН… Я НЕ ПРОЩУ ТЕБЯ, РОССИЯ, НИКОГДА… ДОНЕЦК, ЛУГАНСК, КАК ВЫЖЖЕННОЕ ПОЛЕ,… ЗА СМЕРТНЫЙ КОРИДОР, ЗА МОРЕ ЗЛА,… ЗА УНИЖЕНЬЯ, ЗА ТВОЕ СВАВОЛЬЕ… МЫ ПОБЕДИМ-ВСЕМУ СВОЯ ЦЕНА!… И МИРНЫЙ ДЕНЬ В ЦВЕТАХ НА ЗЕМЛЮ ЛЯЖЕТ… Я НЕ ПРОЩУ ТЕБЯ, РОССИЯ, Н И К О Г Д А-… ЧЕРЕЗ ГОДА МОЙ ПРАВНУК ТЕБЕ СКАЖЕТ… Светлана Бояркевич

     • Васильків Василь Васильович коментує:

      Придурок розділи два поняття, КРАЇНА РОСІЯ і російськомвний народ який жеве на території України з громадянством УКРАЇНЕЦЬ.

     • Васильків Василь Васильович коментує:

      Дегенерат оперуй фактами, а не домислами.

     • Троль коментує:

      які тобі смерлючий каленик факти – тобі вилізло шо мокалі вбивають українців і перетворюють донбас на руїну1 ти пиздотище будеш тут розказувать про вєлікую расєю – вдарься краще об асвальт – у тебе вата в голові від мочі набрякла.

 2. ШПОЛЯНИН коментує:

  Чудові друзі у шполянських вістей – фашистський русський мір, вася-каленик – тупий зрадник і любитель нормальних москалів, та інші ольги пилипівни і лесі бузини, які Пушкіна і Булгакова читають. То може нехай вам московія і гроші платить? А райбюджет відмовиться вас фінансувати і районна влада вийде із засновників такої продажної газети, яка працює на окупанта і для якої немає героїв Небесної сотні і українських воїнів захисників, а є тільки переселенці-сеапаратисти, нормальні росіяни і днр. Як ви вже такі русофоби то вже вчитайтесь у Булгакова краще – такі як ви – це швондери і шарікови.

 3. Українець коментує:

  Количество погибших на Донбассе в результате боевых действий превысило 5,3 тыс. человек

  Как сообщает пресс-служба Управления Верховного комиссара ООН по правам человека, сегодня Верховный комиссар Зейд Раад аль-Хусейн настоятельно призвал все стороны конфликта на востоке Украины остановить опасную эскалацию боевых действий. В частности он призвал принять все меры, чтобы гарантировать выполнение Минских соглашений, передает “ДС” со ссылкой на УНИАН.

  “Остановки и общественный транспорт, рынки, школы и детсады, больницы и жилые районы стали ареной боевых действий в Донецкой и Луганской областях, что является четким нарушением международного гуманитарного права, которое призвано регулировать действия во время военных конфликтов”, – отметил аль-Хусейн.

  По его словам, количество погибших достигло 5 тыс. 358 человек, 12 тыс. 235 получили ранения начиная с середины апреля прошлого года.”Только за последние три недели, по состоянию на 1 февраля, как минимум 224 человека были убиты и 545 ранены. Любая дальнейшая эскалация окажется катастрофической для 5,2 млн людей, проживающих непосредственно в зоне конфликта на востоке Украины”, – отметил аль-Хусейн.

 4. Українець коментує:

  Європейський Cоюз висловлює свою глибоку стурбованість у зв’язку з погіршенням гуманітарної ситуації на Донбасі.

  Вона закликає всі сторони в повній мірі поважати міжнародне право, захищати цивільних осіб і співробітників гуманітарних організацій та забезпечити безперешкодний доступ для гуманітарних організацій у відповідності до міжнародного гуманітарного права і принципів.

  ЄС залишається відданим забезпеченню підтримки найбільш уразливих груп населення, які постраждали внаслідок конфлікту, серед яких загалом 900 тисяч внутрішньо переміщених осіб і 600 тисяч біженців, які були змушені покинути зону бойових дій в короткі терміни і які гостро потребують допомоги.

  У зв’язку з цим ЄС вітає нещодавнє рішення Комісії разом з державами-членами мобілізувати додаткові фінансові кошти і натуральну допомогу для покриття найбільш нагальних потреб, про що було повідомлено в ході нещодавнього візиту Комісара Стіліанідеса в Україну.

  На сьогодні гуманітарна допомога та допомога на швидке відновлення з боку ЄС складає в цілому 95 мільйонів євро. Рада закликає усіх міжнародних донорів скоординовано відгукнутися на зростаючі гуманітарні потреби на основі Плану стратегічного реагування ООН.

 5. zhora коментує:

  Шкода, дуже шкода, цю передачу боєць АТО жде вже місяць, та мабуть так і не дождеться, а батьки кажуть “Бог з тею передачою, якби живим повернувся.” А говорили МИ ВСЕ передаємо з рук в руки… а виявляється їздите тільки там де мирно і тихо. А пишите Ви дійсно чудово, особливо про маму фронта, “Кожна наша поїздка це сотні і тисячі зігрітих сердець, змерзлих і втомлених солдат, моєю мамою! Це наш особливий волонтер! Мама фронту!” Почитавши цю писанину можна подумати що Вас з мамою можна причислять ДО ЛІКУ СВЯТИХ. Вибачте , нічого особистого, просто ЦИГАН І ЖИДІВ не поважаю, тому що одні ДУРЯТЬ і готові на все заради грошей, торгують і наркотою, і зброєю…, а інші вважають себе самими розумними і хитрими, та часто восхваляють себе так, що ціни собі не можуть зложити в базарний день. Є і нормальні і цигани і євреї але їх дуже мало.

 6. zhora коментує:

  Це не “Українець” пише коментарі, це пише якийсь росіянин чи єврей. Узнайте хто по національності редактор Анатолій Федорович і стане зрозуміло чому його не цікавить майбутнє України.

 7. Сергей коментує:

  Навіщо висвітлювати хто стільки здав. Це справа добровільна, а не для того щоб весь район говорив хто стільки здав… І людина віддає останні гроші щоб не говорили мало дав. Тому прохання не висвітлювати таку інформацію .

 8. Українець коментує:

  Не має поганих націй, є погані люди. Майбутнє України полягає не в переділі бізнесу та сфер впливу, через кров безневинних людей, а в демократичних реформах та їх втілення в життя.

 9. zhora коментує:

  Згідний з Сергійом, писати не потрібно прізвища. Коли людина яка має пенсію 1200 гривнів здала 30 гривнів, то ця людина заслуговую повагу і подяку, а коли читаю Гончаренко М.М.-100гр., і це той у кого дві тисячі гектар землі, то тут просто нема слів. Далі один вислів редактору Шполянських вістей та його “русскому МИРУ” “Россия – самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто на изнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир…”
  (с) И.А.Ильин (1882-1954) , русский философ

 10. Тамара коментує:

  А наш депутат від округу теж здається допомагає!

 11. zhorka коментує:

  Якого Ви Тамара маєте на увазі депутата? Бобов допомагає Лілі, може скоро ще одна квартира в Лоцманів буде в Києві. Один тільки ЛНЗ заявив що допоміг на білш як на півтора мільйона, і майже все це “пройшло” через Усик-Лоцман. Ліля-супер -молодець!

  • Васильків Василь Васильович коментує:

   Йоханий бабай 1 500 000,00 грн. ЗРАДНИЦЯ
   Кому війна, а кому мати рідна, щей судимість (відмазали її, найшли лоха шоб на себе взяв всю вину, бо за груповуху більше дають).

 12. Васильків Василь Васильович коментує:

  Подивіться на фото Ліля там трохи пяна, а може не трохи!!!
  Полюбе.

  • ШПОЛЯНИН коментує:

   На себе дивись краще – дятел тупозроблений, ти ніхто проти Лілі.

   • Васильків Василь Васильович коментує:

    ШПОЛЯНИН прийди до мене я тобі дам кожаним шпріцом в пукатєльну вєну. Шприц не тупий, як захочеш ше ми цю процедуру будемо називати “дятел”!

 13. deputat коментує:

  Про Лілю ти не правий. Мабуть трохи збав.

  • Васильків Василь Васильович коментує:

   Збавлю коли виведу на чисту воду!

   • Троль коментує:

    давай кіт васька – виводь1 та дивись шоб тебе шкідливого кота за шкірки сбу не взяло

 14. Іван Сірко коментує:

  йцуке

 15. Іван Сірко коментує:

  В передачі від батьків Сорокіну Василю що воює в АТО було також м’ясо свіже, і якщо ця передача вже валяється місяць в Сигнаївкі то йому каюк, але Ліля пообіцяла що все таки її відвезе. А за зраду, і брехню, та за те що понавозила в район гранат (чиюсь смерть) то її БОГ НАКАЖЕ.

 16. Сергій коментує:

  Шановні безмозглі дописувачі якщо ви вмієте користуватись ПК то відкрийте http://vshoke.net/?p=10517 і отримайте 25 відповідей на ваші запитання. PS: коли пишете коментарі намагайтесь писати без помилок, а то нажаль ваші думки це шаріковські тези.

  • Северин холодноярець коментує:

   Сергій, вати в нас, на жаль, не менше чим на даунбасі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *