Шполянські мільйонери: з людьми чи з мафією?

Якщо хтось із вчорашніх прихвоснів Януковича-Тулуба-Черевка-Тимошенка у Шполянському районі думає, що й надалі буде правити балом — марнує час. Великим комбінаторам перекриватимуть кисень на кожному кроці. І поборникам за справедливість допомагатимуть душі спочилих Героїв Небесної Сотні з небес. Бо вони віддали своє життя за те, щоб бандюги більше не царювали на нашій святій землі.

Всі вже знають, що недавно такий собі депутат Шполянської райради Лазаренко у ресторані «Аля-Гурман» зібрав шполянських багатіїв, яким є що захищати і за що трястися. Разом зі своїм друганом Ляшенком вони накрутили бізнесменів і голів С/Г підприємств, що є така погана народна рада, яка зібралася громити їм майно. Багато шполян би потішилися такою подією, але ж справа в іншому. Справа у тотальній брехні цього остогидлого всім «сматрящаго», який вважає себе великим комбінатором і всесильним богом. Вони створили альтернативу народній раді – вони тепер громадська рада. Отак. Не в дитячі ж забавки граються. Але невже вони наївно вірять, що люди довірятимуть такому одіозному бомонду? Так оце всі й побігли по захист до Лазаренка! Але ж ні. Він як завжди у тіні.

Головою громадської ради став авторитетний Борис Кулик, його заступником – Володимир Мишалов. Дуже поважна організація. Кабінет для них сам Дмитро Вовк уже бігає шукає, мабуть і портрети Лазаренка вже замовили для стіни. Обдурили афганців, набрехали їм цілу торбу, звели лобами з представниками народної ради. І в чому найбільший цинізм – наші олігархи з цієї громадської ради, які ще недавно спонсорували «тітушок» та закидали в Шполі гусячими яйцями майбутнього міністра, зголосилися допомогти афганцям висадити деревцята в честь героїв Небесної Сотні в парку воїнів-інтернаціоналістів. Заступник голови райради Павлов аж на коліна ставав перед пам’ятником загиблих афганців. А ще ж два місяці тому викручував руки людям, пресував своєю тією партією регіонів, щоб вона згинула! Вони тепер захисники порядку, бо таке ж робиться у Шполі, мати рідна!

Щось же треба робити з цією народною радою, а то так вони всі незаконні притони повикривають, увесь наркобізнес і оборудки! Треба їх умиротворювати і негайно! Дивно тільки, що в тому сходняку брали участь Мальчик, Кисельов, Перстюк. Про Фоменків, Вікторука, Колісника і іже з ними, то все ясно. Але хіба цим дядькам не зрозуміло, що прийде нова влада, буде новий президент, буде країна по-новому розвиватися і що їм потрібно жити в злагоді в першу чергу з пересічними земляками, а не з мафією. Мафію ми викоренимо! У цьому ви не сумнівайтеся, бо після того, як пішли на небо Герої Майдану, за ними готові йти ми.

Як тільки будете намагатися утримати свої щупальця, йтимемо на смерть, але ми вас зупинимо. І вирощувати наркоту в районі ви не будете, і збивати бабло теж не будете, робити відкати не будете, впливати на кадрові перестановки не будете, прокурори у вас не будуть на прив’язі! Все зрозуміло? Чи може звертатимете свої лахи і залазитимете у нори?

На нашій Богом даній землі ви вже не будете чинити «бєспрєдєл» – суди не будуть вас слухати і порча від вашого попа не діятиме! Нема вже вам сприятливого ґрунту на Шполянщині, тож забирайтесь вслід за Тимошенком і Черевком, щоб вами тут і не…

А керівникам підприємств і бізнесменам одна порада – працюйте, як працювали, чесно платіть податки, гідну зарплату працівникам, допомагайте громаді вирішувати соціальні питання і все буде чудово в нашому домі. Ми ж усі хочемо, щоб Україна стала сильною і заможною. Відмежуйтесь від тих «миротворців», бо вони від лукавого. Краще ставайте на бік народу, бо він є джерелом влади в Україні, тож так і будете дружити з владою. А громадський контроль неминучий. У всіх сферах, на кожному кроці, тож влада тепер буде іншою, вона вже не буде царювати, а буде покірною слугою у народу. Слава Україні!

Люстраційний сектор Шполянщини

Опубліковано у Статті, у місті | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

73 коментарі до Шполянські мільйонери: з людьми чи з мафією?

 1. Gurus коментує:

  Ти нещастя хоч май сміливість представитись.а то один придурок в дівчат стріляє, друге із за вугла пікає

  • Петро коментує:

   А сам представитись не хочеш ?

   • Mihail коментує:

    Петро, а кто ты такой, чтобы тебе кто-то представлялся??? Это же вы тут что-то требуете, статьи пишете, поддержки ищете. Вот и представтесь, чтобы все знали, кого поддерживать, если что.

    • Петро коментує:

     Пітримки я завжди прошу лише у Господа Бога ! Але для тебе ця цінність не зрозуміла !

  • Саша коментує:

   А ти, нещастя, читати не вмієш. Там написано: люстраційний сектор Шполянщини. Що, піджилки трясуться?

 2. Nyusha коментує:

  Нехай люди знають правду (хто ще не знає). А ви, шановний Gurus, маєте сміливість казати правду? Чи, може, не названі автором особи колотять всим районом? І вже багато років? Чи не ці особи скупляють депутатів райради (може не за гроші, а за якісь інтереси)? Чи міліція наша доблесна не скручує номери у п’яних представників силових структур? В чому тут неправда? Молодець автор, що наважується про це писати!

  • Петро коментує:

   Є велике бажання запросити журналістів з провідних украінських каналів для того, щоб шполянських (недоторканих ) князьків показали на всю Украіну , та й Богомолець очі відкрили , щоб знала людина хто іі інтереси представляє.

   • Nyusha коментує:

    А хто у нас представляє інтереси пані Ольги?

    • Петро коментує:

     Соціалістична партія району

     • Прудкий коментує:

      Бідна жінка, як її обдурили…

     • kraika коментує:

      Так до пані Ольги і подзвонити можна…. але про що? Хіба Лазаренко є єдиним представником соцпартії? А можна список і інших достойників оголосити?

  • За правду коментує:

   Дуже цікава стаття, правильно, нехай люди знають правду! Тільки чому правда виглядає якось однобоко? Все старі герої, з найбільшим гріхом -“накрали гроші”, при цьому не вказують ні де, ні в кого.
   Чому не вказують про “святих” з люстраційного сектору, це ж будуть особи з Народної ради. Тож я собі дозволю декількох пролюструвати в цьому коментарі, без прізвищ до речі.
   1.Вчитель фізкультури – найменш антисоціальна особа, лише навчає дітей, за допомогою життєвих анекдотів з застосуванням ненормативної лексики, як узнають батьки відірвуть не тільки вуха.
   2.Гонщик – перегнав не один автомобіль, практично людина без гріхів, якби не його покупці, яких він обманув, маючи товариша на митниці. В останньому абзаці статті дають пораду сплачувати податки, так це його не стосується, він податків не повинен сплачувати, а людей на нього ображених як в нашому районі багато, так і за його межами і це дуєе коротко
   3. Отрута для народу – один з найбільших вболівальників за людей, тільки податки йому платить дозволено в тій кількості в якій він захоче, а живе він нібито з магазину , а не з земель в катеринопільському районі. про цього геть коротко.
   Це такі невеличкі фігурки, йдемо до більш серйозних.
   4.Щелепи і антищелепи – два героя майдану, мають по дві кримінальні судимості, тільки зараз погиркались між собою, а щелепа причетна до смерті людини електрикою і тільки не відомими обставинами уникнув додаткової судимості. Взагалі великий любитель народу.
   Говорити можна про багатьох і довго, але зупинимось на найбільшій рибі:
   Кандидат на посаду – якщо перевірити його декларацію про доходи за останні роки, то можна побачити достойну зарплатню, але якої не достатньо для двох квартир в Черкасах дітям, автомобіль “позашляховик”, який він доречі чомусь зараз заховав і автомобіль “15” на якому він зараз їздить. А саме головне цей антихрист причетний до згвалтування і вбивства в Катеринопільському районі. Чи з героїв цієї статті хтось має такий послужний список, чи на посаду можуть претендувати тільки особи з тяжким кримінальним минулим?
   Цей коментар написаний лише заради правди, хоча і не всієї. Чому автори статті про ці факти нічого не пишуть? Після появи списку осіб люстраційного сектору, я думаю їх темні плями висвітлить для людей на стовпах детально, вони і так сміються з цирку в районі, а потім зовсім будуть веселі.
   Або пропоную розглянути їх на шпальтах Шпола онлайн.

   • Небайдужий коментує:

    хотілося б і вас шановний на шпальтах розглянути хто ви ,що ви ,а то базікати і чутки поширювати ви мастак. Я думаю ,ви Вікторук запПРоданець ригоанальний.

 3. За правду коментує:

  Фізкультурників там декілька то в коментарі про меншого, страшого не візьмуть в люстратори, він порядна людина )

 4. Петро коментує:

  Як не іла душа часнику–запаху не буде. Кандидатур , які посміли підняти голос проти князків , не дивно ,що будуть поливати брудом та страхати темним кримінальним минулим . Оббрехать -залякать- впіймать -сфабрикувать – все це ми бачили на Майдані зовсім недавно . В памяті – як те кримінальне минуле тасували і для Чорновола і для Сахарова. Але піднялись люди -і будуть підніматись – адже хто є хто – все рівно не приховаєш та й люди в нас вже не (стадо і не бидло)

 5. Серый коментує:

  Народній раді місцеві князьки не по зубам,цю мафію будуть викорчовувать не місцеві структури,ті хто знищував підприємства району, скуплюючи за копійки потім їх, робітники яких втрачали роботу ,і не мали можливість прокормить сімю,за це рано чи пізно потрібно буде відповідати.А те що обливають брудом членів НАРОДНОЇ РАДИ то це говорить тільки про те що вона цій мафії як кістка в горлі.

 6. Андрей коментує:

  Хто такі народна рада? Про кого пишуть? Вони живі чи видумані? Чи може пишуть дві каліки, які в набрались кредитів і в Лазіка гроші клянчать, а коли треба віддавати коменти залишають???? Ханурі

  • Небайдужий коментує:

   Народна рада це – нормальні і порядні люди, які як кістка поперек горла у крадунів і аферюг типу Лазіка, Ляшика, Фомика. Як вони швидко створили свою карманну раду аля-гурман, і офіс у райраді вже є. З їхніми накраденими мілліонами це дуже просто і легко, але ці мілліони з людської крові і поту, вони не підуть в руку ні одній вражині. Тому що люди все знають і все бачать, а також пам”ятають і всім цим посіпакам про все згадають.
   Слава нації – смерть ворогам.

 7. Олег коментує:

  Да, а ще ті хто в дівчат із земельного відділу стріляють. Не з”їм , то понадкушую.

 8. Андрей коментує:

  Собака лает, а караван идет

  • Петро коментує:

   Собаки гавкають —караван рушив з Майдану— навряд чи хто його вже після цих всих подій зупинить.

   • Mihail коментує:

    Да он так рушил, что страна по всем швам трещит, а русские в ладоши хлопают. Своими же неумелыми действиями такие полулегальные организации, как ваша гнилая народна рада, только помогаете им разрушать страну. Пол жизни проспали, пробухали, а тут вдруг проснулись, деятели великие.

    • Саша коментує:

     Ти, міша, не в,їжджаєш в ситуацію, у тебе рабський погляд на життя, тому не намагайся зрозуміти, що відбувається в країні, посидь на інших сайтах.

 9. Андрей коментує:

  Да Петро ти мощь

  • Петро коментує:

   П А С Х А… Символ П Е Р Е М О Г И — Д О Б Р А — над злом. Так БУЛО -так Є -так БУДЕ З А В Ж Д И

 10. Gurus коментує:

  Судя по статьи шполянские миллионеры с людьми, а неудачники которые коменты дают задушитесь от зависти!!!!!!!

  • Петро коментує:

   П А С Х А… Символ П Е Р Е М О Г И – Д О Б Р А – над злом. Так БУЛО -так Є -так БУДЕ З А В Ж Д И

  • Mihail коментує:

   Gurus, поддерживаю. Если что, так все идут за помощью, советами и рекомендациями к тем, кого сейчас так обливают грязью какие-то обиженные на этом сайте. Властью им, видимо, запахло. Там работать надо, надо конкретика и реальные дела, а если вы и трех слов без ошибок написать не можете, то дальше и говорит не о чем.

   • Петро коментує:

    Свою орфографію перевір спочатку -та розкажи про своі рекомендаціі – та поради та допомогу -та про те як працюєш на благо людям Може й ти обіженний життям -що так відгризаєшся за бандитські інтереси ? Чи прикуплений писати коментарі ?

  • Саша коментує:

   Шполянские миллионеры завжди були з людьми – з кого ж вони інакше кров питимуть і жили тягнутимуть?

 11. Правда! коментує:

  Да Шполянська бандота ,вам приходить триндєц!А скільки ви лазіки забрали житів у молодих людей,ЩО ПРИСАДИЛИ НА ГОЛКУ,А ПОТІМ ПРОДАВАЛИ ЇМ ОТРУТУ!Ви обливаїте брудом Народну Раду,тому що ви боягузи!Відповісте за кожну материнську сльозу!Слава Україні!

  • Mihail коментує:

   Кто что забирал и кого куда присаживал, умник ты комнатный??? Выйди на улицу и спроси у наркоманов, у кого они и что берут, прежде чем такую бредятину писать.

   • Саша коментує:

    Бредятіну пишеш ти, скоріше за все ти і причетний до наркоторгівлі. Треба ж тут комусь відгризатись, вроді хтось з народу підтримує мафію. Або ти сам з мафії, або ти дебіл.

 12. Коля коментує:

  хлопці ставте цю падаль,шполянську мафію на своє місце!Шполянщина з вами!

 13. вася коментує:

  Вони бояться народу!А паскудять людей тому, що ці люди виступили проти цеї мерзоти,яка вже всих достала!Їдьте нахрен в Росто на Дону!Шполянам стане краще без вас!

 14. Шпола коментує:

  Всі знають де Лазік живе. Так в чому справа? Чи тільки на словах розумні,покажіть на ділі героїзм, а то сидить два писали і храбряться.а за все існування Шполи ще ніхто ніде не виступив з діями, тільки болтать язиками навчилися

  • Небайдужий коментує:

   а гральні автомати по піонерській це не доказ вам, про реальні справи проти Лазіка.

 15. Ната коментує:

  Да Борис Кулик поважна людина і керівники сільгосппідприємств, спочатку досягніть їхнього рівня, а потім базікайте. Мужики, а ведуть себе як базарні баби

  • Петро коментує:

   А хто тобі відчитувався- хто якого рівня досяг ? Ніхто не проти нічійого рівня – але не треба не байдужих людей – які мають свою думку рівнями міряти . Твій то особистий рівень який і в порівнянні з ким ?

  • Небайдужий коментує:

   Був порядний поки не вступив у раду аля-гурман. А тепер і сам разом із отими забруднився. Може ще схаменеться поки не пізно , але якщо гарно заплатили, то вже пропав чоловік.

  • Саша коментує:

   Та вони всі там “уважаємі”. Вори в законі.

 16. Іван К. коментує:

  Андрей .Як називається банк Лазаренка шо Шполянский район та декілька інших районів винні йому гроші..Які відсотки ..Чи нада поручітелі чи залог ?Думаю брать кредит,може в нього вигодніше?

  • Небайдужий коментує:

   попробуй взяти, потім не вилізеш із того лайна ніколи . Не одного вже Лазік згубив своїми відсотками.

   • Mihail коментує:

    Небайдужий, по вашей логике, так вся мировая банковская система “сгубила” миллионы людей, так как принципы те же. А ничего, что люди сами соглашаются на определенные %? Никто никого не заставляет брать деньги и подписывать договора, соглашения и т.д., а если уж пошли на условия, то, будьте добры, придерживайтесь их.

    • Небайдужий коментує:

     В європейській практиці, наприклад, дають кошти під 5-14 відсотків , в залежності від цілей їх використання, а під конкретні програми і взагалі без відсотків, держава допомагає, і не потрібно щоб у фін установі кум сидів чи сват. Лазік дає під 5 % тільки в місяць, а в рік це 60%, це від чистого тіла кредиту, а якщо ще й відсотки на відсотки нарахує то вже ого що виходить, далі перерахування долара в гривню і навпаки, і ти просто працюєш на дядю, а не на сім”ю. Я сам не брав слава Богу ,але не від одного чув в якій люди торбі після оформлення документів з Лазіком. Один раз візьмеш більше не захочеш і ворогу не побажаєш.

 17. Іван К. коментує:

  То як зветься банк? чи це кредитна спілка?

  • Mihail коментує:

   Иван К., ото ж такие как вы берут деньги, подписываются на определенные условия, а отдать не могут, вот и скулите здесь все. Никто никому насильно деньги не одалживает, сами приходят, выпрашивают и берут. Мозги включайте, холуи жалкие.

 18. Андрей коментує:

  Все банки, какая разница

 19. Ната коментує:

  Треба міряти рівнями, бо думка алкаголіка це всього на всього бредня. Попиши може менше людей угробиш Петро чи ти василь, чи Богдан , чи Валентин?чи просто бомж який у когось щось клянчть. Скажи свою адресу скинуться люди на кусок хліба, бо ти з таким розумом і думками не заробиш. В злиднях пропадеш

  • Петро коментує:

   В житті так цікаво все інколи змінюється. І як правило -те – що людина бажає комусь – отримує сама. З такими думками про людей- що ти в житті матимеш і чи маєш ?

 20. Іван К. коментує:

  Андрей. По твоїм словам всі банки в Шполі належать Лазаренку і без різниці … То які проценти???? чи це банківська таємниця. Спасібо за відповідь ! І СО СВЕТЛОЙ ПАСХОЙ всех !!!!!

  • Небайдужий коментує:

   в банку на даний час не просто взяти кошти, а в Лазіка свій банк під матрацом. Відповідь на твої питання вище, в коментарях.

 21. serg коментує:

  Зі св”ятами дорогі земляки, з Великоднем !
  Приємно , що на Шполянщині прокинувся народний дух ! Якому протидіє “моноліт ” який складався роками, до перерахованих Лазіків потрібно додати Гончаренка, Кравченка, Литвина, Павлови, Мишалови які правлять балом на Шполянщині при любій владі , набиваючи кармани на людських сльозах. Тільки при Гришкові – всі ці люди вели себе в рамках дозволеного, який був по істені народним керівником району, жив для людей, був зажди неугодний всим з ким на сьогодні воює народна рада ! І хотілося б щоб, це був не очередний перерозподіл влади, із за крісел, приведення іншої команди до кормушки ! Майдан і участь в ньому це героїзм, Героям Слава !!!! Управляння економікою району це інше !. Окрім народних месників, до влади повинні прийти професіонали – якими завжди славилася Шполянщина ! Смерть мафії Шполянщини ! Слава Україні ! Слава людям які бажають змін на краще !

 22. Андрей коментує:

  Я думаю роль Лазіка преувеличена, и если вы так часто о нем говорите, значит банально его боитесь.повторяю, кроме разговоров ни на что не способны. Смелые люди действуют, а не месяцами только нахваляются. Какие у вас результаты, никаких. В Шполе даже некому мусор убрать, не то что бы поменять.

  • Петро коментує:

   Думку про свою всесильність навязує сам же Лазаренко . Без нього -ну ніяк . І за порадами , рекомендаціями , грішми , посадами — всі шикуйтесь в чергу до нього. Лишилось ще нарядити його в рясу , дати в руки кадило -і поставити, щоб приймав людські ісповіді в церкві.

  • Небайдужий коментує:

   Не срах керує людьми, а ненависть до Лазіка.

 23. Ната коментує:

  Алкаголікам вже немає чого бажати. Вони самі себе тягнуть на дно. Без чиїх побажань

  • Петро коментує:

   Так тобі ті алкоголіки – допекли -і з якого дива ? Пьють собі та й пьють Якась особиста трагедія – проглядається в тебе , Нато ! Певно або батько , або брат ,або чоловік , а може коханець з кагорти алкашів ? Так тебе хвилює іх дно.

 24. Ната коментує:

  В мене немає трагедії, а що пишуть алкаголіки, то це не моя особиста трагедія, а трагедія всіх, в тому числі і ти Петя чи може ти тебе в якості петуха використовують , куку ріку. Шавка ти і більше ніхто

  • Петро коментує:

   Шкода мені тебе -Ната. Діагноз в тебе видно невиліковний. То алкоголіки- то петухи. Заміж видно – ні одні ні – другі не беруть Заробляш коментами на прожиття -Бо в реальності прожити не дано розуму.

   • Петро коментує:

    P.S. Кожна жінка в Великодню суботу – пече – варить шкварить -до свята готується . І лише наша Ната не має часу на рідних та близьких . Коментами зайнята – що ще придумати – щоб закрити всім рота та кинуть тінь на всіх шполян . А там дивись і сайт прикриють- щоб не писали правди .Не сміли і все !

 25. Gurus коментує:

  Як не заплатить так званий моноліт з Гончаренка, Фоменка, Кравченка заробітну плату, то ці пару писак голодоанців помруть з голоду. А на могилах напишемо їхні коменти, вони померли з голоду за свободу слова

  • Петро коментує:

   Люди в нас розумні і не треба іх стравлювати з вищезваними керівниками. Стаття про одну особу- яка роботи людям не дає – і закривали в нього – ті казино та притони , які життя молодих людей гублять.

 26. Gurus коментує:

  Стаття звучить в множині, а не в однині. Якщо ти Петро про щось заявляєш, то підніми задницю і повідом правоохоронні органи. Якщо ти не довіряєш шполянським, то ще раз підніми задницю і звернись до вищестоящих, а людей стравлть саме такі дешеві інтриганти як ти

  • Петро коментує:

   Те що саме я інтригант – зрозумів з появою ще одного Петра на сайті.А низстоящі і вищестоящі органи і самі все чудово бачать і розуміють і діють так як і ті- що закривали притони в місті. На все свій час . Людям очей не закриєш -як не старайся . Прийди на засідання сесій та рад і послухай – що відбувається в районі . І чому навіть інертні шполяни піднімаються. Януковичу говорили – Беги , Витя, Беги Зараз це говорять іншому фігуранту.

 27. Gurus коментує:

  Я не по радах. Я працюю і не маю часу з пустого в порожнє переливати. Як буде мені 70 год тоді буду по радах та сесіях ходити. Правда ще когось треба втопити у річці, а я не по тих справах. Я за мир! Тому нам не подорозі!!!!

 28. Ната коментує:

  У мене все давно готове .треба кожень день працювати , а не як ти Петя петушок в суботу

 29. ліля коментує:

  Скільки бруду ви виливаєте один на одного. Нам треба не сваритись, а обєднатись в боротьбі проти зла, проти залишків Яника. Нам потрібно разом будувати нову Україну. Бо наш розбрат нашим психічнохворим, одержимим наполеономанією, ворогам лише на користь. Не даваймо їм і найменшого шансу нам перемогти. Україна встала з колін, нам всім треба оновитися, покаятися в гріхах проти батьківщини, і до останнього подиху служити Україні, а не якимось там самовпевненим особам, які вважають себе важливішими чи особливішими. Лише з такими нам треба боротись, а решта ще не до кінця зіпсовані. Тож хай виправляють свої помилки, тільки не в своїх керівних кріслах, а серед трудяг.

 30. Gurus коментує:

  Ліля, знідний на всі 100 . Потрібно боротися на сході і на півдні України, а внутрішнім суперечкам в власним амбіціям не час

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *