Депутат міськради: мешканцям Шполи пора вимагати

Багато шполян не бачать як місцевий бюджет поліпшує їхні умови проживання. Зате місцеві держслужбовці чудово розуміють, що від наповнення бюджету залежить благополуччя їхніх сімей. Адже впершу чергу видатки бюджету йдуть на оплату праці чиновників і тільки потім ремонт доріг, підтримка спорту, благоустрій міста. Про це на сторінці у мережі Фейсбук пише депутат Шполянської міськради Петро Комар.

Саме тому слуги народу найбільше говорять про бюджет. Шполянам пора зрозуміти, що міський бюджет-це їхні гроші. Шполянам пора вимагати від влади використання коштів місцевого бюджету не через ради, а через громадський бюджет. Люди повинні пропонувати і вибирати куди витрачати гроші. Міська влада зобов`язана організувати обговорення проектів та втілення їх у життя.

Запись опубликована в рубрике Без рубрики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Один комментарий: Депутат міськради: мешканцям Шполи пора вимагати

  1. Такотож говорит:

    А так і є! Перекладають папірці з столу на стіл, займаються відписуванням верхам, що ж ті «чинуші» такого зробили гарного, для лідей, трясуться за свою держвислугу за копійки. А бюджет і наші з Вами податки йдуть на утримування нікому не потрібних бюрократів.
    Так само й так звані депутати міської і районної ради. Половина — сіра маса, половина відстоюють свої чи чиїсь шкурні інтереси.
    Час йде, а люди не змінюються. Така риса, хай краще хтось інший, а я подивлюсь…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>