У Шполі випав сніг: дороги та тротуари не чистять

Сніг знов став випробуванням для мешканців Шполи. Комунальні служби не чистять сніг на тротуарах для пішоходів та міські вулиці. Складно нині як пішоходам так і автомобілістам. За даними, якими володіє «Шпола онлайн», — причина бездіяльності полягає у відсутності техніки для прибирання снігу. Старий трактор з цим завданням у складних умовах навряд чи впорається. Новіший продали ще за попереднього міського керівництва. Коштів на закупівлю нової техніки для прибирання снігу немає.

«І це ж ще не стихія. Зима фактично лише починається. Комунальні служби нездатні щось зробити. Я уявляю яка складна ситуація в селах району», — розказав нашому кореспонденту мешканець Шполи Іван Петрович.

Запись опубликована в рубрике Новини с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

2 комментария: У Шполі випав сніг: дороги та тротуари не чистять

  1. мешканець говорит:

    А де їх своєчасно чистять???

  2. Шпола онлайн говорит:

    Дякуємо за коментар. Завдання влади і комунальників вчасно чистити. Якщо не здатні роботу робити, — нехай поступляться тим які здатні.
    Це проблема і про треба говорити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>