Влада привітала мешканців Шполи: хай святкові дні завітають до кожного із достатком

Вітаємо із Новим 2014 Роком та Різдвом Христовим – святами світлими й радісними, що окрилюють кожного незабутніми споминами від спілкування з рідними і близькими, наповнюють серця життєдайною вірою та всеперемагаючою любов’ю, приносять у родину добро і спокій та обнадійливі перспективи на краще.

Щиро віримо, що наступний рік стане помітним кроком у напрямку поліпшення добробуту кожного жителя району. Маємо надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його найкращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом у щоденній діяльності як влади, так і громадськості. Ми над усе прагнемо, щоб Новий Рік у житті району і його мешканців започаткував відлік здійснення мрій та задумів.

Хай святкові дні завітають до кожного із достатком, стабільністю та процвітанням, щедро обдарують здоров’ям, любов’ю та злагодою.

Нехай тепло різдвяної свічки зігріває серця упродовж усього року.

Будьте щасливими! Будьте успішними, дорогі шполяни!

З повагою -
Олександр Черевко, голова Шполянської районної державної адміністрації
Микола Тимошенко, голова районної ради
Віктор Заскалета, міський голова

// shpolavisti.com.ua
Запись опубликована в рубрике Новини с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>