Архив категории Статті

Сьогодні вшановуємо свято П’ятидесятниці!

Posted Опубликовано: 23 травня 2010 Автор: adminпрокоментуй!

Ісус Христос ще перед Своїми хресними стражданнями говорив до своїх учеників: „Я проситиму Отця, і іншого Утішителя пошле вам, щоб з вами перебував повіки, — Духа Правди”. (Ін, 14, 16). Ці слова надзвичайного обітування, даного святим апостолам, сповнилися десятого дня після Вознесення Господнього на  небо.

Метки:

Категория: Статті

Що краще, Шпола чи Сміла – вирішувала… дуель

Posted Опубликовано: 15 березня 2010 Автор: adminпрокоментуй!

Перекази зберігають дивовижну історію, яка нібито трапилася 1857 року. Кажуть, саме тоді граф і “цукровий король” Олексій Бобринський викликав на дуель імператорського гофмейстра Абазу за те, що той заявив, мовляв, у його Шполі людям живеться краще, аніж у Смілі Бобринського… Було за що ображатися графові, бо він не тільки справно платив зарплату робітникам кількох своїх підприємств у Смілі та її околицях.

Шпола: Хто захистить управління соціального захисту?

Posted Опубликовано: 6 березня 2010 Автор: adminпрокоментуй!

Управління праці та соціального захисту населення м. Шпола Черкаської області, яке обслуговує 70% жителів району, місцева влада виселяє просто на вулицю! У листі міського голови Шполи Юрія Плосконоса в місцеве Управління праці та соціального захисту від 29 жовтня 2009 р. так і сказано: «Інформуємо Вас про те, що відбувся аукціон з продажу частини приміщення на вул. Леніна, 21, яке використовується Управлінням без відповідних правових підстав. За умовами договору закупівлі-продажу це приміщення буде передано його новому власникові після 15 квітня 2010 року. Питання про подальше перебування установи в зазначеному приміщенні Вам необхідно вирішувати з новим власником…»

Микола Оніщук: «Суддівська відповідальність потребує вдосконалення»

Posted Опубликовано: 15 лютого 2010 Автор: adminпрокоментуй!

В грудні 2009 року відбулось засідання Кабінету Міністрів України, на якому обговорювались проблеми щодо подолання корупції, в тому числі в сфері судочинства та розглядались шляхи їх розв’язання. За результатами цього засідання Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про доцільність розробки Міністерством юстиції України відповідного законопроекту.

КВУ на Черкащині звертає увагу на якість списків виборців

Posted Опубликовано: 9 лютого 2010 Автор: adminпрокоментуй!

Черкаська обласна організація Комітету виборців України – незалежна громадська організація, нейтральна до політичних партій та виборчих блоків, яка діє на засадах добровільності, рівності своїх членів, самоуправління, законності і гласності. Місія: Активізація громадянської позиції мешканців Черкаської області, залучення їх до участі в управлінні на місцевому і державному рівні, реалізації і захисті своїх конституційних прав

Метки: ,

Категория: Статті

« Предудыщие записи  


snowflake