Архив категории Різне

В Одесі Гуморину святкували і гості зі Шполи

Posted Опубликовано: 1 квітня 2010 Автор: admin1 коментар

Їх пощастило зустріти кореспонденту Інтернет газети «Шпола онлайн». Свято Гуморини вдалося на славу. Фестивалі Клубу веселих і винахідливих, Дитяча гуморинка, Карнавальна хода. Заходи були проведені за участю мера Одеси Едуарда Гурвіца. «Я вперше на Одеській Гуморині. Приїхав сюди з друзями. Суперово тут. У нас таких

Метки: ,

Категория: Різне

До уваги мешканців Шполи. Ви були на одеській Гуморині? Це варто побачити

Posted Опубликовано: 29 березня 2010 Автор: adminпрокоментуй!

Лише на сторінках Інтернет газети «Шпола онлайн» 1 квітня Ви побачите фоторепортаж святкування Гуморини. Це свято гумору давно стало святом для шанувальників гарного настрою з цілої України. І Шпола тут не є виключенням. Городянам міста у центрі України притаманні почуття гумору.

Метки:

Категория: Місцеві новини, Різне

ВО «Свобода» розпочинає у Шполі кампанію «Геть Табачника!»

Posted Опубликовано: 17 березня 2010 Автор: adminпрокоментуй!

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» оголосило про початок всеукраїнської молодіжної кампанії «Геть Табачника! Зупинимо антиукраїнський наступ на освіту і науку». Про це йшлося на прес-конференції, яка відбулася 16 березня 2010 року у Львові за участю члена Політради ВО «Свобода», відповідального за молодіжну політику Богдана Галайка, депутата Тернопільської обласної ради, заступника голови Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» з

Міністр – Табачник цап-відбувайло уряду Януковича?

Posted Опубликовано: 17 березня 2010 Автор: adminпрокоментуй!

Присутність в новому уряді скандальних політиків є спробою команди Віктора Януковича відвернути увагу громадськості від актуальних проблем та може стати розмінною монетою під час домовленостей з опозицією. Таку думку висловив директор регіональних програм Інституту національних інтересів Сергій Сальніков, коментуючи протестні настрої, які викликало призначення на посаду міністра освіти й наука Дмитра Табачника.

Метки:

Категория: Різне

Гідроспоруди Шполянського водосховища очікують на реконструкцію

Posted Опубликовано: 16 березня 2010 Автор: adminпрокоментуй!

Надвелика кількість снігу, що випала протягом зими 2009 – 2010 рр. а також стабільне підвищення денної температури спричинили побоювання черкаських гідрометеорологів щодо можливого виникнення паводків та підтоплень на території області.

« Предудыщие записи  


snowflake