В Шполі можна безкоштовно поглибити знання з англійської мови

У Шполянському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, який було передано у комунальну власність Шполянській громаді вже понад рік. Але попри побоювання деяких скептично налаштованих містян, під час передачі у 2017 році про те, що буде занедбано освітній процес, цього не сталося та МНВК функціонує на тому ж рівні, що й колись. До того ж, значно оновився, та зміг розширити свій спектр навчання.

Нове керівництво вносить свої пропозиції щодо розширення функцій навчального закладу, а влада громади підтримує ці ініціативи. Все це робиться для того, щоб майбутні випускники шкіл мали можливість обирати професійну освіту.

Задля досягнення мети з вересня 2018 року впроваджено навчальний курс, на якому присутні 30 учнів, переважно з 9 класів шкіл м. Шпола, під назвою “Автосправа”.

До того ж, у закладі дбають про сучасні професійні спеціалізації.

Ніхто не зможе заперечити той факт, що знання є надійним способом інвестування. Змінюється життя, змінюються люди, та з’являються нові професії. Знання іноземної мови, а саме англійської, відкриває нові шляхи для майбутніх випускників. Саме цей предмет все більше школярів обирають на ЗНО. Враховуючи потреби учнів Шполянської громади у збільшенні кількості занять, вже у грудні 2018 року було прийняте рішення розпочати навчання за профілем “Науково-технічний переклад” (англійська мова). Цей профіль обирають учні 9-10 класів шкіл. Проводяться заняття із вивчення англійської мови по суботах в зручний для самих школярів час – упродовж 6 годин. Заняття проводить Уляна Маштепа – педагог Скотарівського НВК “ЗДО-ЗОШ I-II ступенів”.

Безоплатне навчання на базі МНВК є прекрасною альтернативою, що показує, учні Шполи можуть поглибити знання та підготуватися до ЗНО, визначитися із майбутньою діяльністю, без значних витрат. Зайняття проводяться у вихідний день впродовж 6 годин поспіль.