В Шполі перераховують військові пенсії

У Шполі військових пенсіонерів не так багато. Як повідомляється, разом із колишніми працівниками міліції – їх близько трьохсот осіб.
З 1 січня виплати для військових пенсіонерів зросли.

Так, від 21 лютого минулого року згідно із Постановою №103 Кабінету Міністрів України “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим особам” передбачено збільшення пенсійних виплат поступово. Таким чином, у минулому році виплачували 50 відсотків підвищення, а з січня 2019 року вже виплачується 75%. Про це розповів начальник Шполянського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду, Курінний Борис.

Так, пан Курінний зазначив: “Добавка до виплати для кожного військового пенсіонера різна. Перерахунок проводиться з урахуванням трьох складових оновленого грошового забезпечення, яке визначене станом на 1 березня 2018 року. Отже, при перерахунку пенсій колишнім працівникам міліції є важлива особливість – їм враховується грошове забезпечення для посад поліцейських за січень 2016 року і проводитиметься виплата за період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року. Ця сума кожного місяця їм виплачується рівними частинами”.

Вже у 2020 році силовики будуть отримувати підвищення пенсій на 100 відсотків, що визначено у Постанові №103 КМУ. За два роки розмір пенсії подвоїться.