Волонтери зі Шполянщини відвідали кіборгів в зоні ООС

Волонтери зі Шполянщини відвідали кіборгів в зоні ООС

Волонтери зі Шполянщини на протязі трьох діб провели час у Донецькій області. Вони на Різдво зібрали гостинців для хлопців, які боронять українську землю, та відправились передати щирі привітання та привіти від мешканців Шполи та Шполянського району з нагоди Нового року та Різдва.

Про це повідомили на своїх сторінках у соціальній мережі Facebook Сергій Коваль, Лілія Усик, Руслана Лоцман та інші волонтери Шполянщини.

Руслана Лоцман написала наступне: “Так небагато їм треба, що нагадало б рідний дім: обійми, щирість, гостинці… Зі Святом, справжні українці!”. Руслана подякувала всім, хоть приєднався до зборів на схід України. До кіборгів відвезли сало, олію, зібрали дуже багато смаколиків, мішок часнику, відро меду, варення, ковбасу та майонез, картоплю, та необхідні медичні препарати.

Надія Коваль привітала через соцмережу хлопців-земляків, які несуть службу по охороні кордонів України: Сергія Юрійовича Нарадько, Анатолія Зозулю, Юрія Губу, Дмитра Губу. “З піснею, добрим словом, обнімашками та смаколиками напередодні Різдва воїнів відвідали волонтери Галина Лоцман, Руслана Лоцман, та команда. Матусяни теж передали на передову гостинці”.

Як зазначила волонтер Галина Лоцман “Повернулися зі Сходу. Скажу одне: хлопці потребують нашої допомоги і підтримки. Є підрозділи, де, дійсно, є все… проте кожен радіє домашнім смаколикам, приїзду людей з рідного краю, що “наче дома побував”. Але ця поїздка вразила мене і трохи нагадала 2014-2015 роки. Є позиції, здебільшого передова, де немає нічого. Спитала хлопців , чому вони не сказали, що їм потрібно. Але вони сказали, що їм соромно! А в мене душа болить, що повірила в їх “все є”. В штабах і в тилах є. А тут біда! А навіщо, тож передова, нема як пожалітись, нема можливості поїхати і самим купити необхідне… І навіщо проявляти батьківську турботу про тих, хто під кулями??? Ми зустріли в одному із штабів волонтерський бус з свининою… на передку нас “пригощали” тушонкою… Не знаю, чи моя собака її їла б…” Пані Галина закликає волонтерів, яких залишилось вже не багато, обов’язково продовжувати свою діяльність, до хлопцям дуже потрібна допомога і підтримка. Наразі захисникам потрібні маскувальні сітки.