У Шполі прийняли низку важливих рішень

До Шполянської ОТГ приєднаються ще декілька сілУ понеділок 17 грудня у місті Шпола в міській раді пройшло засідання 31-ї позачергової сесії. Задля того, щоб в наступному році розширена завдяки приєднанню до Шполянської ОТГ сіл Іскрене та Георгіївка громада почала повноцінно працювати, було прийнято цілий ряд важливих рішень. Вони всі стосуються реорганізації сільської ради, закладів освіти, культури, бібліотеки, тощо.

Депутатами було обрано старостою сіл Искрене та Георгіївки Миколу Остапчука. Він до того займав посаду сільського голови.

Були внесені зміни, доповнення до рішення “Про утворення старостинських округів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади”.

Виконуючі закони України депутатами було схвалено рішення також про зміни щодо кількісного та персонального складу виконавчого комітету Шполянської міськради, внесши до списку двух представників від Іскренського старостинного округу.

Крім того, було прийнято у комунальну власність Шполянської громади загальноосвітню школу I-III ступенів, сільський будинок культури та бібліотеку.

За школою села Іскрене значиться шкільний автобус, на якому перевозять дітей шкільного та дошкільного віку до закладів освіти із села Георгіївки до Іскреного. На наступний навчальний рік депутати затвердили програму “Шкільний автобус”, аби він використовувався за призначенням.