У Шполі відкрита Резиденція Св. Миколая

У Шполі відкрита Резиденція Св. МиколаяУ п’ятницю 14 грудня відбулося довгоочікуване багатьма дітьми міста Шполи Резиденція Святого Миколая. Розташована вона у міському парку дитячого дозвілля. Саме там малята змогли поспілкуватися із Яскравим Сонечком, Зимонькою-Зимою та Сніжинкою. Малеча старанно виконували запальні танці, ігри та веселилася від душі. Святий Миколай не витримав, та з’явився, аби особисто пригостити маленьких шполян солодощами.

Діти, які прийшли у парк в цей день, зробили пам’ятні селфі та світлини із Святим Миколаєм та казковими героями, а ще мали можливість зробити світлини біля облаштованих фотозон Резиденції Доброго Чудотворця.

В цьому році Резиденція Св. Миколая відкрилася четвертий раз. Вже чотири роки поспіль двері Резиденції щоразу відкривають свої двері для малечі, яка вірить в дива. Малеча відвідує Казковий будиночок Св. Миколая, пише листи з мріями та бажаннями.

Зазначено, що у цьому році Шполянська громада розширилася. До Чудотворця гостей стало ще більше. Відтепер діти із сіл Кримки, Скотареве, Лебедин та Капустине, а також Шполянської спеціальної школи-інтернат змогли поділитися своїми таємними побажаннями із Чудотворцем, та побачити театралізоване дійство.