У Шполу завезли парти для учнів НУШ

У Шполу завезли парти для учнів НУШУ міську громаду Шполи було завезено для першокласників нові парти. Як відомо, з 1 вересня у школах почала діяти довгоочікувана реформа освіти під назвою “Нова українська школа” (НУШ), коли набір учнів відбувався за новими стандартами навчання.

Згідно з новою концепцією навчання, педагогам треба не тільки дати учням знання, а навчити дітей самостійно шукати додаткові знання, та сприймати знайдений чи представлений вчителями матеріал.

Вимогою НУШ стала й окрема для кожного першокласника парта. Учнівське місце повинно бути міцної якості, зручним та зносостійким. У класах відводяться зони для ігор, відпочинку дітей.

У Шполянській громаді кабінети, в яких навчаються діти-першокласники лише частково відповідають умовам НУШ. Першокласники забезпечені наочно-дидактичніми матеріалами, серед яких дидактичні набори на основі магнітів, набори з математики, української, англійської мов, музичних інструментів, гербарії рослин, настільні розвивальні ігри, та інше.

Для 216 першачків громади у Шполі були завезені 12 грудня нові парти, які були виготовлені за замовленням держави та сплачені частково із бюджету міської громади. Чотири школи міста зараз переобладнують новими партами. У класних кімнатах в селах Шполянської ОТГ нові парти будуть встановлені вже у п’ятницю.