Школярка зі Шполи отримала відзнаку на фестивалі мистецтва

Школярка зі Шполи отримала відзнаку на фестивалі мистецтва

Школярка із міста Шпола, Черкаської області, взяла участь 1-2 грудня у Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод “Мій світ – мистецтво!” у місті Черкаси. Цей захід відбувається вже 6-й рік поспіль.

Проводиться зазначений фест за підтримки Департаменту культури та взаємозв’язків з громадскістю Черкаської обласної державної адміністрації.
Дівчинка школярка Діана Вдовиця, яка є солісткою народного танцювального колективу “Барвінок” комунальноо закладу “Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді”, стала лауреатом I премії цього фесту.

Проект “Тріумф-Fest” прагне виховати в молодому поколінні українців естетичну культуру, яка ґрунтується на найкращих зразках світового і національного мистецтва. До того ж, переслідується ще одна важлива мета – висвітлити роботу керівників колективів, підкреслити талант та індивідуальність кожного з учасників фестивалю. “Барвінком”, у якому виховується Діана, керує Едуард Пресліцький. Зазначається, що ця перемога – це їх спільне досягнення.