У Шполі відмічали День Волонтера

У Шполі відмічали День ВолонтераЩорічно 5 грудня відмічають Міжнародний день волонтера майже на всій території України. Волонтерський рух особливо став помітний за часи Майдану, потім коли було окуповано Крим та із проведенням антитерористичної операції на Сході України. Волонтерство є важливою частиною сучасного українського суспільства. Волонтери опікуються не тільки воїнами АТО, ветеранами, а незахищеними верствами населення та справами переселенців.

Волонтери отримали багато слів вдячності від воїнів які захищають кордони нашої держави. Завдяки волонтерському руху не тільки вдається збирати кошти, купувати необхідну для захисників амуніцію та інше, а ще вони знаходяться на передовій, де наражають себе на небезпеку, передаючи військовим необхідні речі та продукти.

Сергій Кравченко, голова Шполянської громади, висловив вдячність волонтерам Шполянщини за їх благородну діяльність, відданість своїй справі, які діють на користь інших людей.
Відомі на Шполянщині волонтери: Лілія Усик, Кепша Сергій, Коваль Сергій, Білецький Василь – п’ять років тому взяли на себе значну частину обов’язків держави, коли почали забезпечення військових всім необхідним. Саме такі дії допомогли відновити українську армію, та взагалі втримати країну.

Найкращих волонтерів Шполянщини саме сьогодні – 5 грудня, зібрали за святковим столом. Урочисто вручили грамоти за активну громадську діяльність, вагомий внесок у волонтерській рух, підтримку учасників бойових дій. Волонтери із радістю ділилися своїми спогадами із юними представниками волонтерського руху міської громади – керівниками волонтерських загонів загальноосвітних навчальних закладів, які також прийняли участь у привітанні із Днем Волонтера.