У Шполі для особливих дітей проведено тренінг “Повір у себе”

У Шполі для особливих дітей провели тренінг "Повір у себе"У понеділок 3 грудня, у місті Шпола пройшли урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

У “Центрі дитячої та юнацької творчості учнівської молоді” пройшла зустріч, на якій проведено тренінг із дітьми, у яких обмежені фізичні можливості. На зустріч до юних шполян завітав Владислав Бойко у образі Веселунчика. Він із радістю поділився із дітьми своїм рецептом щастя, та запропонував малечі спробувати приготувати “страву” за цим рецептом. Учасники кидали у великий мішок інгредієнти, які Веселунчик розмішав дуже ретельно. Потім діти не скриваючі подиву, діставали свої мішочки щастя.

Психологом “Інклюзивно-ресурсного центру” Холзаковою Аліною Сергіївною разом із логопедом-дефектологом Присяжненко Ілоною Олегівною, було проведено гру, в якій також були присутні елементи тренінгу “Ромашка дружби”.

Крім того, були виготовлені для дітей подарунки у вигляді різдвяних віночків. Одже, як відомо, існує повір’я, що написавши на папері своє бажання, та закріпивши на цьому віночку, заховавши від чужого ока, воно неодмінно здійснюється. У кого виникали труднощі, на допомогу приходили батьки.

Захід “Повір у себе” для особливих діток Шполянської громади, пройшов у дружній та родинній атмосфері, залишивши тим самим впевненість у серцях учасників, для яких було організовано цей захід.

Зустріч стала можливою завдяки ініціативі директора центру Бондаренко Людмили Володимирівни. Ведучою була культорганізатор Гень Оксана Петрівна.