У Шполі провели цікавий семінар для керівників дитячих гуртків

У Шполі провели семінар для керівників дитячих гуртківУ Шполі (Черкаська область) 22 листопада проведено обласний семінар-практикум для керівників дитячих гуртків. Тема семінару “Роль народних традицій у формуванні екологічного мислення, культури та поведінки сучасної молоді”.

Як відмітила директор КЗ “Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді” – Лілія Олександрівна Усик, семінар був пізнавальним та цікавим. Організовано цей захід завдяки директору КЗ “Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Струк Людмилі Михайлівни, а також колективу педагогів центру.

Було проведено ряд майстер-класів, присвячених різдвяним, новорічним святам. На МК виготовляли прикраси для ялинок, вікон, сувеніри. В планах комунального закладу відвідування всіх початкових класів у школах Шполянщини, дітсадків громади.

За матеріали для майстер-класів, педагоги дякують керівництву громади. Це надає можливість дітям творити гарні прикраси для своїх класів та домівок. Дякують також керівництву та педагогам шкіл та садків за співпрацю.

Зазначається, що для тих дітей, які будуть активними та старанними, підготовлено подарунки, які стануть приємними сюрпризами.

Особисто пані Лілія пообіцяла всім юним учасникам, що вони побачать свої обличчя на сторінках у Фейсбуці. Як зазначено, для дітей це дуже важливо, коли їх помічають, підтримують батьки, друзі та просто знайомі люди.