До Шполи завітала журналістка та громадський діяч Ірина Ванникова

До Шполи завітала журналістка та екс-прес секретар Президента Ірина ВанниковаЯк зазначила на своїй сторінці у Facebook Ірина Ванникова – держслужбовець, колишній прес-секретар Президента України, журналістка, та громадській діяч, вона побувала у місті Шпола Черкаської області із робочим візитом.

Пані Ірина завітала до районної організації товариства сліпих, яке функціонує під керівництвом Миколи Торби.

Цей чоловік надзвичайно харизматичний. Незважаючі на те, що він пенсіонер, пан Микола активно працює не лише в товаристві, а й у спілці ветеранів. Він допомагає незрячим та ветеранам, співає у фольклорному колективі “Вечорниці”. Йому дуже болить доля його підопічних, тому намагається їм допомагати. Під час зустрічі пані Ірина обговорила із паном Миколою болючі питання щодо субсидійних виплат, зменшення ліміту на газ. Приміщення товариства сліпих обігрівають за допомогою грубки. Держслужбовець та видатна журналістка Ірина Ванникова прислухалась до прохання організації, та подарувала мікрохвильову піч.

Миколою Торбою було піднято питання стосовно пільгових перевезень. Якщо у Шполі влада сплачує пільгові перевезення, то в районі не всі перевізники беруть на маршрут незрячих жителів. Пані Ірина дуже просить бути перш за все людьми, та давати можливість людям із вадами зору пересуватися на громадському транспорті.

Пані Ірина була приємно вражена зустріччю із Лілією Усик – талановитою жінкою, мамою трьох синочків, активною учасницею подій на Майдані та волонтеркою із палаючим добротою та любов’ю до країни серцем. Лілія Олександрівна керує Шполянською станцією юних техніків, де діти громади вчаться майструвати планери, літаки, виготовляти із глини, бісеру, паперу та інших матеріалів, різноманітні вироби. Є можливість вивчати англійську мову. Відмітила пані Ірина старання всього педагогічного колективу дитячого науково-творчого центру. Це винахідливі педагоги, які вчать своїх вихованців багато чому, що обов’язково знадобиться в житті.

З матеріалів: Facebook/Ірина Ванникова