На Шполянщині триває осінній призов

На Шполянщині триває осінній призовПо завершенні жовтня підійшов до кінця перший етап осіннього призову на військову службу.

Про те, перед якими труднощами постали працівники районного вйськкомату, про досягнення певних результатів, розповів майор Андрій Покутній.

На протязі першої декади осіннього призову зі Шполянського району на військову службу повинні були відправитися 36 осіб. Повістки вручають чоловікам від 20 до 27 років. Станом на початок листопада пройшли медичний огляд, та відправились до військових частин 21 юнак. Є серед них також ті, яким ще не виповнилося 20 років, але вони побажали сами служити в армії.

Із 856 осіб, які повинні були прибути до районного військового комісаріату, прибуло лише чверть. Багато хто проігнорував закон, де хто на заробітках в інших країнах.

Є ще проблема, яка не так стосується працівників військкомату, як самих призовників – зауважив Андрій Покутній. – Навіть ті військовозобов’язані, які мають право на відстрочку, до військкомату не з’являються і тим самим порушують закон. Краще їм з’явитися на засідання районної призовної комісії з необхідними документами та отримати право на відстрочку військової служби на законних підставах. На жаль вже є печальні випадки, коли люди призовного віку понесли покарання за те, що ухиляються від призову.