Шполянська РДА відкладає питання передачі шкільних автобусів громаді

В Шполянській громаді відкладено питання передачі шкільних автобусівШполянська районна рада відклала питання відносно передачі шкільних автобусів громаді.

Це питання було припинено на підставі звернення батьків дітей, які користуються послугами шкільного автобуса. Вони дуже схвильовані питанням перевезення дітей на різні конкурси, фестивалі, до місць екскурсій, навчальних шкільних закладів, тощо.

У батьків дітей виникають питання: чому з’являються перешкоди з наданням автобусів із комунальної власності району на баланс громади, або чи є в цьому потреба – купувати нові автобуси, чи вигідно це громаді. Останнім часом за невідомих причин загострились стосунки із районним відділом освіти щодо використання шкільних автобусів для перевезення учнів міської громади.

Без сумніву, із власними шкільними автобусами набагато легше організовувати поїздки для юних мешканців Шполянської громади. До того ж, за останній рік громада розрослася, в її склад ввійдуть нові заклади культури та освіти. Як зазначає Ірина Каландирець – начальник відділу освіти Шполянської громади, треба мати не менше ніж 2 автобуси. Організаторам фестивалей, конкурсів, змагань, дуже складно домовитись про перевезення на шкільному автобусі.

Як зазначають мешканці Шполи, треба звернути увагу на загальну кількість дітей всього району, цю кількісь поділити на кількість автобусів, і відповідну кількість автобусів передати у власність Шполянській ОТГ.