На Шполянщині з дворічним малюком сталося нещастя

28.10.2018

На Шполянщині з дворічним малюком сталося нещастяНа Шполянщині хлопчик двох рочків отримав масштабні опіки. Малюка було екстрено шпиталізовано до Черкаського опікового центру.

Як повідомляється ДСНС в Черкаській області, трагедія сталася у п’ятницю 26 жовтня. Малолітня дитина перекинула на себе ємність з окропом. Деталі доки що не розголошуються, бо тривають по цій трагедії слідчі дії. Відомо, що хлопчику 2 роки й після отримання такої важкої травми, його спочатку було шпиталізовано до міста Шпола, а після цього в екстреному порядку транспортовано до Черкаського опікового центру.

Доки що лікарі не повідомляють відносно того, в якому стані перебуває маленький пацієнт. Ступінь опіків тіла дуже суттєва. Скоріш за все знадобляться багато зусиль з боку медичного персоналу, аби привести малюка в задовільний стан.

Наразі, поліція з’ясовує подробиці того, що сталося у родині, в якій обпікся маленький хлопчик.

Представниками рятувальної служби ДСНС в Черкаській області в черговий раз попереджають молодих батьків стосовно виховання та захисту здоров’я малолітніх дітей. Треба забезпечувати максимальну безпеку для дітей. Маленькі дослідники не відчувають безпеки, та нерідко страждають від проявлення надзвичайної зацікавленості.

No Comments