На Шполянщині з дворічним малюком сталося нещастя

На Шполянщині з дворічним малюком сталося нещастяНа Шполянщині хлопчик двох рочків отримав масштабні опіки. Малюка було екстрено шпиталізовано до Черкаського опікового центру.

Як повідомляється ДСНС в Черкаській області, трагедія сталася у п’ятницю 26 жовтня. Малолітня дитина перекинула на себе ємність з окропом. Деталі доки що не розголошуються, бо тривають по цій трагедії слідчі дії. Відомо, що хлопчику 2 роки й після отримання такої важкої травми, його спочатку було шпиталізовано до міста Шпола, а після цього в екстреному порядку транспортовано до Черкаського опікового центру.

Доки що лікарі не повідомляють відносно того, в якому стані перебуває маленький пацієнт. Ступінь опіків тіла дуже суттєва. Скоріш за все знадобляться багато зусиль з боку медичного персоналу, аби привести малюка в задовільний стан.

Наразі, поліція з’ясовує подробиці того, що сталося у родині, в якій обпікся маленький хлопчик.

Представниками рятувальної служби ДСНС в Черкаській області в черговий раз попереджають молодих батьків стосовно виховання та захисту здоров’я малолітніх дітей. Треба забезпечувати максимальну безпеку для дітей. Маленькі дослідники не відчувають безпеки, та нерідко страждають від проявлення надзвичайної зацікавленості.