У Шполі виділили кошти на ремонти закладів культури

У Шполі виділили понад 150 тисяч гривень на ремонти закладів культуриВ Шполянській ОТГ на XXVI сесії міської ради було прийняте рішення про внесення змін до “Бюджету об’єднаної територіальної громади 2018”.

Згідно із цим депутати дійшли висновку, що треба виділити кошти на соціальні потреби, такі як ремонт закладів культури у Шполянській громаді. Треба зробити кроки, необхідні задля підтримки малозахищених верств населення, а саме у сферах культури, освіти, медицини та комунального господарства.

Виділили кошти, які підтримають соціальні проекти.

Згідно затвердженої програми підтримки військовослужбовців, які було зараховано для проходження служби в Збройних силах України за контрактом, членів їх родин на 2018 рік із міського бюджету, виділено 36 тисяч гривень – 3 особам. 2500 гривень виділено на проїзд у громадському транспорті дітьми-інвалідами з діагнозом ДЦП. 25,5 тисяч гривень було направлено на лікування ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

На поточні ремонти закладів культури ОТГ, держустанов міста виділили 150 тисяч гривень. З них 10 тисяч гривень направлено на товариство глухих УТОГ то товариство сліпих УТОС.
На ремонт дорожнього покриття у цьому році було виділено понад 1,6 млн грн.