У Шполі всі дошкільнята будуть вивчати іноземну мову

У Шполі всі дошкільнята будуть вивчати іноземну мовуУ дошкільних закладах діти Шполянської громади будуть вивчати іноземну мову.

Всім відомо, що іноземна мова входить у сучасне життя все наполегливіше. Тому дітям та дорослим важливо володіти знанням декількох іноземних мов. Саме дітям потрібно буде знання мов європейських країн.

Вивчення хоча б однієї мови створить передумови для оволодіння ними інших мов.

Саме задля цього прийняте рішення про вивчення іноземної мови у дошкільних закладах. Це ініціатива батьків. Вони навіть побажали сплачувати індивідуальні заняття із їхніми дітьми. Звісно, не всі родини можуть оплатити зайняття з іноземної мови. Тому влада Шполи – її голова Сергій Кравченко, зазначив, що в інтересах громади, аби маленькі шполяни мали можливість вивчати іноземну мову, незалежно від достатку родини. Було внесено пропозицію ввести у всіх дошкільних закладах освіти громади уроки іноземної мови, а саме англійської.

Як зазначено на офіціальному сайті громади, в кожному садочку Шпольянської ОТГ вводять посаду керівника гуртка англійської мови. Тому на останній сесії міської ради депутатами затверджено рішення “Про внесення змін у штатні розписи закладів дошкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади”.