У Шполі пройшло свято до Дня працівників освіти

Свято для Вчителів у місті ШполаВ місті Шпола в кіноконцертній залі “Космос” зібралась на урочистому заході присвяченому Дню Вчителя спільнота освітян об’єднаної громади.

На цьому дивовижному заході змогли привітати один одного педагоги, вони почули слова вдячності, отримали відзнаки за сумлінну працю та насолодились приємним концертом, який було організовано саме для них – до дня працівників освіти.

Тих працівників освіти, які вже понад 50 років віддано давали знання наступному поколінню, було нагороджено статуетками. Міжнародними та обласними грамотами міської ради ОТГ нагородили вчителів та вихователів, які працюють у школах, дитячих садочках, позашкільних закладах, спортивних школах, керівників танцювальних колективів, педагогів із дитячої школи мистецтв.

Педагогів та всіх освітян привітали із цим Днем від імені голови міста Шполи Сергія Кравченка та всього виконавчого комітету Шполянської міськради. Для цього на сцену вийшов Сергій Заєць – заступник міського голови, до нього приєдналася Ірина Каландирець – начальник відділу освіти у справах сім’ї, молоді та спорту, культури та туризму. Свої промови також підготували для вчителів Олег Тішков – голова ради голів профкомів закладів освіти району, Оксана Курінна – завідувач Шполянського районного методичного кабінету.

Святковий концерт пройшов задля всіх Вчителів Шполянської громади. Освітян привітали оркестр зі Шполянської дитячої школи мистецтв, гості свята – танцювальний спортклуб “Флор Крафт” з м. Ватутіне. Показали відеопривітання зі святом від учнів, які зараз проживають за кордоном, послухали інструментальний дует Олексія Кочетова та Михайла Гончаренка, заспівало тріо “ВіаЛеДі”. Станцював народний танцколектив “Барвінок”.