Маленькі жителі Шполи просять про мир

Маленькі жителі Шполи просять про мирУ Шполі маленькими мешканцями написано слово “МИР”. Саме про це вони просять, благають дорослих по всьому світові та в нашій державі.

22 вересня відмічається Міжнародний День Миру. Саме цього дня маленькі мешканці зібралися у дитячому парку дозвілля, аби закликати усіх “Ні війні! – Ми за мир!”. Учні міських шкіл та інші присутні з великим задоволенням взяли участь у так званому флешмобі за мир. Все було підготовлено працівниками міського парку та вихованцями комунального закладу “Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді”.

На превеликий жаль в День Миру дуже напруженим є Схід України, де проливається кров бійців, наших патріотів, які є надійним захистом для кожного мирного громадянина.

Маленькі шполяни на жаль, знають, що означають слова “війна” та “зброя”. Знають, що через це гинуть їх батьки. Саме в цей день юні мешканці залишили найщіріши побажання із закликом про мир у всьому світі, записавши їх на маленьких долоньках, виготовлених із папіру. Після цього діти виклали із долоньок слово “МИР”.

Як вважають мешканці Шполи “В цей день зброя повинна мовчати! Дорослі повинні зробити все, аби дійти згоди, укласти перемир’я, припинити страждання, насилля та горе. Здавалося б, що таке 24 години? Зовсім незначний термін. Але його досить, щоб уберегти чиєсь життя. Ми всі маємо право жити в мирі!”