В Шполянській громаді займаються будовою нових тротуарів

В Шполянській громаді займаються будовою нових тротуарівЗараз у Шполянській громаді проводиться капітальний ремонт тротуарів. Укладається бруківка по вулиці Соборній (від податкової інспекції до будинку культури), по вулиці Таранця (парк “Слави”). Біля ДРАЦу м. Шпола зараз облаштовано нову площадку, яка сприятиме більшій зручності під час проведення весіль. На роботи з міського бюджету було виділено 650 тисяч гривень.

По вулиці Волонтерській нещодавно облаштовано пішохідний тротуар. Відомо, що це одна із центральних вулиць. Саме на ній розташовано магазини, державні установи, заклади обслуговування, які найчастіше відвідують містяни.

Відомо багатьом мешканцям, що раніше по узбіччю було дуже важко пройтись, а в негоду й зовсім неможливо. Але зараз ситуація змінюється на краще. Якщо не так давно ходячі по узбіччю шполяни кожен раз наражали себе на небезпеку, тепер все буде змінено. На відновлення правої частини тротуару по Волонтерській вулиці із міського бюджету виділено 377,2 тисячі гривень.

Такі зміни сприймаються мешканцями позитивно та з вдячністю.